SampArena 4ever

Započeo [BC]Dexy, Februar 28, 2010, 22:03:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Ma nemojte vi Baffa .. kako je njemu , kako bi se vi osjecali sa tolikim usima xD ?
Ma djuro je tata svim samp arenovcima xD

Jaoooo kad se sjetim sttarih dana,rat tenkovima u noc raceovi stara ekipa
Djuro
Deo
Alien
Mario
Neon
Kreso
Ja
Sam Fisher
Chris
Funky(debeli sedo moj xD)
Remi...i ostali

Evo djuro znam ja gdje su svi oni sto ih ne cujes

Remi - Igra world of warcraft
Neon - Igra CS i igrao je do skoro na Chrisov server sad neznam gdje je
Lacoste - za njega ni glasa kao da je umro
Citat: zeroocools
današnjih igrača moram se još sjetiti i remija, sama, emira(emir zero iliti alex) i naravno neizostavnog spamera na msn Dea koji je vodio jedno vrijeme Deathmach server

Citat: Samparena~Tinu_Tuna poslato Mart 04, 2010, 16:14:12 POSLE PODNE
Ko se nebi sjetio akd su nam spawnali huntera i hydru pa mi ratovali xD hahah , najbolji deo race sa onim dumperima to ej bilo strava , samo djuro je sad na chu a samparena je bye bye 4ever , ako ej neko en podigne ponovo uz dopustenje djure , bio je to jedan od najjacih servera na kojem sam ja poceo igrat , tako da ekipa sam ,remi ,lacoste, chris ,djuro, mario ,neon . i ostali su the best 4ever , SampArena ce uvek biti u mom srcu
Ja bi je podigo al Godfather Djuro neda...xD

Correlli

Niko vam ne brani da napravite server sa drugim imenom na uspomenu od stare SampArene.

iYoko

Citat: Samparena~Tinu_Tuna poslato Mart 04, 2010, 18:58:47 POSLE PODNE
Da al bi mroali se uvatit posla neki skripteri koji bi igrali na tom serveru da naprave onaj country side mod sto je bio , ja licno znam da edit mod ko svaki n00b , znam napravit pomicn eograde i dialog register login i tako sitinije stvari
Ako se ne varam CC je imao mod koji je bio 70% isti kao na SampAreni.

ja bi volio oped otvoriti samparenu al sta kad nemam para .... (djete sam jeb nemoze 13- godisnjak placati sam server ni da je bog) ... ja bi makar na free hostu za par dana da se izfuramo...
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


Citat: [SampArena]Deo poslato Mart 04, 2010, 19:30:12 POSLE PODNE
ja bi volio oped otvoriti samparenu al sta kad nemam para .... (djete sam jeb nemoze 13- godisnjak placati sam server ni da je bog) ... ja bi makar na free hostu za par dana da se izfuramo...
Ma otvorio bi i ja, lako za pare, vec Djuro...

Ti sorfa ko da si pao sa kruske.Danas svaki pocetnik moze da prevede GF i da otvori svoj server.Pare nisu problem ali tu treba biti dosta ljudi koji ce skriptati i truditi se da server progura  ;)

Lijepo  :'( :'(
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Citat: _JoKeR_ poslato Mart 04, 2010, 19:37:43 POSLE PODNE
Ti sorfa ko da si pao sa kruske.Danas svaki pocetnik moze da prevede GF i da otvori svoj server.Pare nisu problem ali tu treba biti dosta ljudi koji ce skriptati i truditi se da server progura  ;)
Jao.. Pa nisam glup... Znam i ja scriptat( ne ako djuro i ovi nasi bolji scripteri, al znam..)

kad bi nam djuro dao CS mod,netreba pwn,samo amx,na free hostu da malo igramo...
siguran sam da bi puno ljudi htjelo doci...
btw sorfa,koji si ti? xD...

Citat: Sam poslato Mart 04, 2010, 19:42:06 POSLE PODNE
kad bi nam djuro dao CS mod,netreba pwn,samo amx,na free hostu da malo igramo...
siguran sam da bi puno ljudi htjelo doci...
btw sorfa,koji si ti? xD...
Mislis ko sam bio na SampAreni?
Ja sam ti poceo igrat 2 mjeseca prije dolaska Country Side moda i sve do kraja.
Bio lider LCN-a, i LSTV-a na country side modu.
Nick: Stevo_Regal

;)

ahaaaa...
nisam znao kako ti je bio nick xD...

Baff

Citat: Nepoznati poslato Mart 03, 2010, 20:28:40 POSLE PODNE
Baff u ovom nasem svijetu ima nesto sto se zove postovanje. Mnogi ga ljudi imaju prema drugima mogao bi malo i ti...
aj ne seri bgti  , nije postovanje nego ste se nadali da bi vam on pomogao oko moda ili cak dao stari samparenin mod pa ste eto njega kao 'pitali'...pff nema postenih ljudi,,,samo oni sto skrivaju svoje skrivene namjere i oni sto su jos vjestiji od njih u tome  :P

edit: ah iyoko to si ti...
Poslednja Izmena: Mart 04, 2010, 23:32:49 POSLE PODNE od Baff

baff,ko sto ti je iyoko vec rekao,u nasem svijetu postoji nesto sto se zove POSTOVANJE...
zato ne seri...
mi bi htjeli ponovno samparenu zbog drustva i da se malo isfuramo na staroj sampareni,a ne da ti sad otvaras server s tim imenom...
ili si tako jadan pa nemozes smisliti svoje ime :S...