[pomoc]gf error

Započeo Quilound_Williams, Mart 05, 2012, 18:04:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Quilound_Williams

Skripta koju koristim:GF[FodFather]
Detaljan opis problema:Imam 10 erora koje nmg rjesitiD:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(8923) : error 017: undefined symbol "NAJVISE_IGRACA"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(8941) : error 017: undefined symbol "NAJVISE_IGRACA"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(8958) : error 017: undefined symbol "NAJVISE_IGRACA"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(8972) : error 017: undefined symbol "NAJVISE_IGRACA"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(8987) : error 017: undefined symbol "NAJVISE_IGRACA"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(9002) : error 017: undefined symbol "NAJVISE_IGRACA"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30538) : error 017: undefined symbol "Mobitel"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30538) : warning 215: expression has no effect
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30538) : error 001: expected token: ";", but found "]"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30538) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30538) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


10 Errors.



Dio skripte://koji treba?
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Hitno pomocc
Poslednja Izmena: Mart 05, 2012, 19:58:39 POSLE PODNE od Quilound_Williams

sTrumF3

probaj izbrisati.ili daj liniju

Nemaš taj .inc fajl
Poslednja Izmena: Mart 05, 2012, 18:10:00 POSLE PODNE od [CLF]Ezio
The whole world is down.. Let's take a walk

Mappam besplatno (0.3c, 0.3e RemoveBuildingForPlayer). Ukoliko ste zainteresovani pošaljite PM..

sTrumF3

Citat: [CLF]Ezio poslato Mart 05, 2012, 18:09:24 POSLE PODNE
Nemaš taj .inc fajl
a da citas malo ?
CitatIma taj incluide al neznam sto nece

Quilound_Williams

Citat: sTrumF3 poslato Mart 05, 2012, 18:06:58 POSLE PODNE
probaj izbrisati.ili daj liniju
koja lnija ima samo incluide

@[CLF]Ezio  care vidio si ti gore da pise al skupljas samo postove

Ako imas taj inc u pawno--include onda otvori svoj gamemode sa pawnom iz te datoteke .

Quilound_Williams


Idi CTRL + H kucaj NAJVISE_IGRACA ispod
MAX_PLAYERS
I ides Yes To All tako nekako..
Odes na liniju
30538
i osim mobitel stavis
mobile
nisi onda sve errore rijesio samo neke ;)
edit : taj koji je preveo gm mislio je i da mora funkcije prevest OMG :)
Poslednja Izmena: Mart 05, 2012, 20:20:13 POSLE PODNE od sTrumF

Znam ja sto ti je sad sam popravio bas kod mene ovamo.
Ovako umjesto to NAJVISE_IGRACA treba da stavis MAX_PLAYER i onda kad to popravis izace ti jos 10 errora pisaceti nesto Mobitel a umjesto toga Mobitel treba da stavis Mobile ako ti nesto nije u redu javi mi se na pp ali mislim da sam ti fino objasnio.

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: |BL|Davidoff poslato Mart 05, 2012, 20:21:09 POSLE PODNE
Znam ja sto ti je sad sam popravio bas kod mene ovamo.
Ovako umjesto to NAJVISE_IGRACA treba da stavis MAX_PLAYER i onda kad to popravis izace ti jos 10 errora pisaceti nesto Mobitel a umjesto toga Mobitel treba da stavis Mobile ako ti nesto nije u redu javi mi se na pp ali mislim da sam ti fino objasnio.

jesi ti co*av ? vidis da sam mu ja tako reko ? OMG . i nije MAX_PLAYER nego MAX_PLAYERS !!

Quilound_Williams

Citat: sTrumF poslato Mart 05, 2012, 20:19:32 POSLE PODNE
Idi CTRL + H kucaj NAJVISE_IGRACA ispod
MAX_PLAYERS
I ides Yes To All tako nekako..
Odes na liniju
30538
i osim mobitel stavis
mobile
nisi onda sve errore rijesio samo neke ;)
edit : taj koji je preveo gm mislio je i da mora funkcije prevest OMG :)
care hvala teb sto si mi pomogao sad imam jos 4 errora D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30550) : error 017: undefined symbol "mobitel"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30550) : warning 215: expression has no effect
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30550) : error 001: expected token: ";", but found "]"
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30550) : error 029: invalid expression, assumed zero
D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30550) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.

pusti onog sto skuplja postove mos mi pomoci oko ovih erora?

odi na liniju
30550
i osim "mobitel" stavi
mobile
i provjeri negde ti fali ; u toj liniji

Quilound_Williams

Citat: sTrumF poslato Mart 05, 2012, 20:40:43 POSLE PODNE
odi na liniju
30550
i osim "mobitel" stavi
mobile
i provjeri negde ti fali ; u toj liniji
ovako dodo sam na liniji 30550 uumjesto mobitel mobile i opet izbaci isti eror D:\Users\Administrator\Desktop\GothFahterElvis\GothFahterElvis\GothFahterJohnny\gamemodes\GodFather.pwn(30550) : error 017: undefined symbol "mobile"ali umjesto mobitel mobile i nezz gdje mi nedostaje ; ev ti nadji ali ako moes da mi rjesis ovo bio bih ti zahvalan if(Mobile[playerid] == 912)
{
if(!strlen(tmp))
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_ALLDEPT, "911: Zao mi je ne razumjem!?")
return 0;
}
strmid(PlayerCrime[playerid][pAccusing], text, 0, strlen(text), 255);
SendClientMessage(playerid, COLOR_DBLUE, "Policija: Ako znate ime napadaca ili dio imena recite ga ili samo recite ne(no).");
Mobile[playerid] = 913;
return 0;
}

if(Mobile[playerid] == 912)
{
if(!strlen(tmp))
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_ALLDEPT, "911: Zao mi je ne razumjem!?");
return 0;
}
strmid(PlayerCrime[playerid][pAccusing], text, 0, strlen(text), 255);
SendClientMessage(playerid, COLOR_DBLUE, "Policija: Ako znate ime napadaca ili dio imena recite ga ili samo recite ne(no).");
Mobile[playerid] = 913;
return 0;
}

Citat: sTrumF poslato Mart 05, 2012, 20:22:25 POSLE PODNE
Citat: |BL|Davidoff poslato Mart 05, 2012, 20:21:09 POSLE PODNE
Znam ja sto ti je sad sam popravio bas kod mene ovamo.
Ovako umjesto to NAJVISE_IGRACA treba da stavis MAX_PLAYER i onda kad to popravis izace ti jos 10 errora pisaceti nesto Mobitel a umjesto toga Mobitel treba da stavis Mobile ako ti nesto nije u redu javi mi se na pp ali mislim da sam ti fino objasnio.

jesi ti co*av ? vidis da sam mu ja tako reko ? OMG . i nije MAX_PLAYER nego MAX_PLAYERS !!
Alo vidis li ti kad si ti posta,a kad sam ja posta i vidis da si mu netacno reka da ne moze da napravi.
Ja jes da sam pogrijesio ovo nisam vidio da nisam stavio S na kraj i ja sam ti dobro objasnio mislim da bi trebalo ovo moje da pogledas!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.