[Pomoc] Filterscripte!

Započeo Lemi_Zero, Mart 05, 2012, 07:49:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lemi_Zero

Skripta koju koristim: CL
Detaljan opis problema: Nece nijednu fs da ocita znaci evo probao sam i garhouse i gagijev house sistem nece da mi ocita nijednu FS...moze pomoc ? :)
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

Jesi siguran da si popisao u server.cfg o ubacio sve lijepo ?  8)

Razlicit je command processor... u CLu se koristi strcmp a u GarHouseu ZCMD, u Gagijevom House Systemu je YCMD... evo moj predlog pokusaj prebaciti house system u gamamode, ali iz ZCMDa(YCMDa) prebaci komande u dcmd jer se dcmd moze mesati sa strcmp-om a ova druga dva ne..

Mr.Gagi

Citat: dock poslato Mart 05, 2012, 07:55:21 PRE PODNE
Razlicit je command processor... u CLu se koristi strcmp a u GarHouseu ZCMD, u Gagijevom House Systemu je YCMD... evo moj predlog pokusaj prebaciti house system u gamamode, ali iz ZCMDa(YCMDa) prebaci komande u dcmd jer se dcmd moze mesati sa strcmp-om a ova druga dva ne..
http://forum.sa-mp.com/showpost.php?p=1565860&postcount=428
A inace napravicu i strcmp i dini verziju jer mi je neko sa samp foruma trazio pa ces imati i to pa ce raditi ;)

Lemi_Zero

Radile su mi kada je jedno ZCMD a drugo strcmp radilo mi je.. sada nesto nece :S

Citat: dock poslato Mart 05, 2012, 07:55:21 PRE PODNE
Razlicit je command processor... u CLu se koristi strcmp a u GarHouseu ZCMD, u Gagijevom House Systemu je YCMD... evo moj predlog pokusaj prebaciti house system u gamamode, ali iz ZCMDa(YCMDa) prebaci komande u dcmd jer se dcmd moze mesati sa strcmp-om a ova druga dva ne..

ZCMD se moze mjesat sa strcmp ;)

Greska tvoja




Lemi_Zero

Nece probao sam kaze fs load failed :S

koliko imas fs u server.cfg ja msm da ne mozes vise od 10/15 fs

(nisam siguran)