[pomoc]/kupikucu

Započeo Aldin Begovic, Mart 03, 2012, 20:50:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kada dodajes kuce moras broj kuca da napises u pawnu nadjes HouseInfo i zamenis sa tvojim brojem kucama

Citat: Blaeks poslato Mart 04, 2012, 11:32:12 PRE PODNE
Kada dodajes kuce moras broj kuca da napises u pawnu nadjes HouseInfo i zamenis sa tvojim brojem kucama
To je sve pod kontrolom nije do toga ! Uredu je to uzeo sam kuce iz tog moda tj iz cfg sve je pod kontrolom sto se toga tice

Citat: Aldin Begovic poslato Mart 04, 2012, 12:03:16 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Mart 04, 2012, 11:32:12 PRE PODNE
Kada dodajes kuce moras broj kuca da napises u pawnu nadjes HouseInfo i zamenis sa tvojim brojem kucama
To je sve pod kontrolom nije do toga ! Uredu je to uzeo sam kuce iz tog moda tj iz cfg sve je pod kontrolom sto se toga tice

OnPlayerRegister, OnPlayerLogin OnPlayerUpdate!!! Jesi li dodao tu za cuvanje kuce?

Citat: Blaeks poslato Mart 04, 2012, 12:07:27 POSLE PODNE
Citat: Aldin Begovic poslato Mart 04, 2012, 12:03:16 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Mart 04, 2012, 11:32:12 PRE PODNE
Kada dodajes kuce moras broj kuca da napises u pawnu nadjes HouseInfo i zamenis sa tvojim brojem kucama
To je sve pod kontrolom nije do toga ! Uredu je to uzeo sam kuce iz tog moda tj iz cfg sve je pod kontrolom sto se toga tice

OnPlayerRegister, OnPlayerLogin OnPlayerUpdate!!! Jesi li dodao tu za cuvanje kuce?

Sve sam dodao to ! Na kuca pise moje ime ali kada kucam stats imam je u svom vlasnistvu odem relog nema je u statsu al stoji moje ime na njoj :S :S

Da li je mozes sellovati ili nesto slicno(Ako mozes onda je bug u statsu)  :)

Citat: Blaeks poslato Mart 04, 2012, 12:19:27 POSLE PODNE
Da li je mozes sellovati ili nesto slicno(Ako mozes onda je bug u statsu)  :)
E nemogu kaze da nemam kuce !!

Citat: Aldin Begovic poslato Mart 04, 2012, 12:23:58 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Mart 04, 2012, 12:19:27 POSLE PODNE
Da li je mozes sellovati ili nesto slicno(Ako mozes onda je bug u statsu)  :)
E nemogu kaze da nemam kuce !!

Jesi napravio novu varijablu pPhousekey? i jesi je dodao da se cuva u fajlu igraca?

Da jesam sve sam napravio to sve ubacio lijepo neznam do ceg je ni sam evo pokusavam napravit vec 2 dana sve sam prekontrolisao oko mi ostalo u pawnu al nema rijesenja