[Pomoc] PlayAudioStreamForPlayer

Započeo Lemi_Zero, Mart 03, 2012, 20:01:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lemi_Zero

Skripta koju koristim: CL Edit
Detaljan opis problema: Izbaci mi ovo erore...
Dio skripte: C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Downloads\Classic Life RolePlay\gamemodes\CLRP.pwn(4848) : error 017: undefined symbol "PlayAudioStreamForPlayer"
C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Downloads\Classic Life RolePlay\gamemodes\CLRP.pwn(6707) : error 017: undefined symbol "StopAudioStreamForPlayer"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

probaj naci u modu nesto

nativ pa ti pise onda StopAutio i tako to.
I izbrisi ga tako je i meni bilo.

Skini includove nove i kako si sve postavio za to.?
Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 20:04:22 POSLE PODNE od ¢fg™'87
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz



otvori mod sa pawnom koji imas u modu i komajliraj i raditi ce imao sam isti problem

Lemi_Zero

Izadje mi ovaj error a nigdne nemogu naci utils moze li mi neko dati to da skinem ? :)

C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Downloads\SAMP\gamemodes\CLRP.pwn(12) : fatal error 100: cannot read from file: "utils"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 20:18:43 POSLE PODNE od Lemi_Zero

Pa jesi provjerio imas li to da mozda nemas vise modova tu gdje kompajlas?
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz



Lemi_Zero

Evo ga sada nema ni erora ni warninga ali imam ovaj problem kada startujem samp-server.exe izbaci mi ovo: KLIKNI ME !

jel ti koristic clrp ja msm da clrp ne ide preko sscanf sto ce ti taj plugin

Citat: Lemi_Zero poslato Mart 03, 2012, 20:18:21 POSLE PODNE
Izadje mi ovaj error a nigdne nemogu naci utils moze li mi neko dati to da skinem ? :)

C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\Downloads\SAMP\gamemodes\CLRP.pwn(12) : fatal error 100: cannot read from file: "utils"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

nista ovo cl edit... nadji drugi mod


Lemi_Zero

Evo ga resio sam problem nego jel moze da se skloni ono kada se ulazi na server sto pise Audio Stream: Pa ovde onaj link... jel moze to da se skloni da nepise a da se cuje ta pesma ?

Citat: Lemi_Zero poslato Mart 03, 2012, 21:19:02 POSLE PODNE
Evo ga resio sam problem nego jel moze da se skloni ono kada se ulazi na server sto pise Audio Stream: Pa ovde onaj link... jel moze to da se skloni da nepise a da se cuje ta pesma ?

To nije moguce ... Mozda u sledecoj verziji sampa :)