[BF] Balkan Force RolePlay v2.0

Započeo TheMonk, Mart 03, 2012, 17:57:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: [BF]Monk poslato Mart 03, 2012, 18:12:59 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Mart 03, 2012, 18:10:46 POSLE PODNE
Sretno,bio na na prvom otvaraju servera kad je bio ''ravens'' pa cu doci i sad.
Ravens?Mozda pre 3 godine al inace u prvoj verziji je bio gtarp edit tacnije BU,sad je default gtarp.
Hvala svima..
Da,prvi mod koji je bio na BF Monk je samo bio vlasnik,tacno se sjecam jer niko od nas nije znao napraviti podforume na forumu  :D

Uglavnom,jos jednom sretno i lijepo opis



Kukuuu kakav je ovo server sad udjoh svi cituju daju mi pare gunove ukucam admini ja sam admin.Ukucam /o i pisem zelenim slovima nekim svi pisu cijeli server kuku sto je sa serverom?

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Begii

Ukljucen je OOC chat, a to za chitere neznam, rekord je 31 ;)

N0NE

Administracija uzas, ovaj spawna motore tamo, ovaj mi daje oruzje, imam 500k para, ako mislite tako cuvat igrace grdno se varate sve u svemu uzas


Jeste ima bugova,nebi ih otkrili da nismo otvorili server,sutra ce sve biti sredjeno.

Begii



Citat: [EG] n0nE poslato Mart 03, 2012, 20:33:35 POSLE PODNE
Administracija uzas, ovaj spawna motore tamo, ovaj mi daje oruzje, imam 500k para, ako mislite tako cuvat igrace grdno se varate sve u svemu uzas
Kako si ti jedno razmazeno bezobrazno deriste to je strasno mada o ovome cemo na PM da raspravimo a ne ovde.Proverio sam tvoj nalog i imas novca onoliko koliko je podeseno za spawn.To sto si ljubomoran i smatras nas neozbiljnim to je tvoj problem.Na serveru niko nije dobio novac,level i ostalo,sve ce naravno morati da se zaradi.Novac je nemoguce stvoriti nekim cheatom tako da se ili drogiras ili imas zdravstvenih problema pa ti se prividja.

Ja ne znam za novac ali ja sam usao na server i svi su imali kalase dezerte i jedan vlada king mi je rekao zino ako imas cheat uzimaj pare pancir i oruzje ja sam rekao da nemam,a on mi je rekao evo ti onda gun i dao mi dezert.

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Davidoff poslato Mart 03, 2012, 20:24:04 POSLE PODNE
Kukuuu kakav je ovo server sad udjoh svi cituju daju mi pare gunove ukucam admini ja sam admin.Ukucam /o i pisem zelenim slovima nekim svi pisu cijeli server kuku sto je sa serverom?
Evo ovako da se i ja oglasim ...

OOC Chat je bio ukljucen jer je Monk tek kasnije usao,to je neki problem?Umreces ako je ukljucen 2-3minuta? Idemo dalje,kakav je server?Ko cituje?Ajde molim te ne drami tu za dzabe !

EDIT:
@n0nE - Izvini kralju ali kakva administracija?Jos nismo izabrali administratore i samo su Monk i jedan lik koji je sposoban i obavlja odlicno svoj posao i to to nazivas "uzas administracijom"?
Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 22:23:06 POSLE PODNE od Nxidza

N0NE

Citat: [BF]Monk poslato Mart 03, 2012, 22:09:15 POSLE PODNE
Citat: [EG] n0nE poslato Mart 03, 2012, 20:33:35 POSLE PODNE
Administracija uzas, ovaj spawna motore tamo, ovaj mi daje oruzje, imam 500k para, ako mislite tako cuvat igrace grdno se varate sve u svemu uzas
Kako si ti jedno razmazeno bezobrazno deriste to je strasno mada o ovome cemo na PM da raspravimo a ne ovde.Proverio sam tvoj nalog i imas novca onoliko koliko je podeseno za spawn.To sto si ljubomoran i smatras nas neozbiljnim to je tvoj problem.Na serveru niko nije dobio novac,level i ostalo,sve ce naravno morati da se zaradi.Novac je nemoguce stvoriti nekim cheatom tako da se ili drogiras ili imas zdravstvenih problema pa ti se prividja.


Hahaha, pazi kako mi se obracas, i nisam jedini ja bio tu kad su se te stvari desavale il je neki bug il je do administratora tako da -.-, ja nemam potrebe da lazem