[Pomoc] /mo i /le

Započeo kristiankico, Mart 01, 2012, 21:41:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: CLRP
Detaljan opis problema: Znaci kupim /mo ili /le i ne spremi mi,parkiram napisem /odjavi ali ne spremi,nekima cak i spremi a nekima ne cak i napravi file u folderu "Motori" ali se motori ne spremaju..Trazio sam svugdje kako to popravit jer mi je jako bitno a nemogu nigdje to naci..
Dio skripte:   MotoSave(playerid);
                            format(string,128,"* Cestitamo, kupili ste motor marke {FFFFFF}%s "COL_YELLOW"za {FFFFFF}$%i!",BikeBuylist[Bikelist[playerid][bTyp]][bName],price);
SendClientMessage(playerid, YELLOW, string);
SendClientMessage(playerid, SVETLOPLAVA, "Ako ti je motor unisten {FFFFFF}/mo fix "COL_SVPLAVA"za popravak.");
SendClientMessage(playerid, SVETLOPLAVA, "Motor mozees zakljucat i otkljucat sa komandom {FFFFFF}/mo lock.");
SendClientMessage(playerid, SVETLOPLAVA, "Ostalo: {FFFFFF}(/mo)to.");
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "Motor sada pripada vama! Zabavite se!");
GetPlayerName(playerid,playername,sizeof(playername));
                format(string,128,"* Svoj motor si prodao igracu {FFFFFF}%s "COL_YELLOW"za {FFFFFF}$%i!",playername, price);
                SendClientMessage(sellerid, YELLOW, string);
                    }
                    else
                    {
                        format(string, 128, "Nemas dovoljno novca za kupovinu motora (Potrebno: $%i)!", offerBike[playerid][1]);
                        SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, string);
                    }

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /

Hitno mi je to jako zato vas molim da mi pomognete ili da mi kazete kako da od /v(ozila) kopiram i sta da promjenim!

nIsam te dobro skonto jel se on tebi kad kupis nikao nesprema isto ko da ga nisi kupio ili je nesta drugo

znaci kupim ga,parkiram,napravim GMX ili odem relog..Nema motora..  :'(

I kod mene je isti slucaj :S Sa autima je normalno sve :S
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com

Citat: milan_95 poslato Mart 01, 2012, 22:14:43 POSLE PODNE
I kod mene je isti slucaj :S Sa autima je normalno sve :S

pa da,to me muci...zelim to popraviti al mi bas neide,jer sam pocetnik..

Najbolje ti je napraviti novi ownership svega auta/motora/bicikli/plovila/letelica pa onda sistemi kuce/stanovi/vikendice a ne zezati se sa tim glupostima popravljati :/ ali je to dosta tesko napraviti  ;)

Citat: ...Nikola... poslato Mart 01, 2012, 22:28:48 POSLE PODNE
Najbolje ti je napraviti novi ownership svega auta/motora/bicikli/plovila/letelica pa onda sistemi kuce/stanovi/vikendice a ne zezati se sa tim [cenzura]ostima popravljati :/ ali je to dosta tesko napraviti  ;)

Omg, vidis da ti covek kaze da je pocetnik......:SS Ako znas pomozi ako ne znas nemoj skupljati postove bzvz ;)
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com

Sta me briga za postove neka mi skinu sve ako treba, ja sam mu samo rekao a ako zeli to da popravi neka onda Kopira iz auta ownership iz CLRP posto kaze da mu je tu sve ispravno i samo neka zameni na moto ownership to sto mu neradi sa tim i eto

Jel koristis City Life ili Classic Life  Pa ako ti nevalja sa jednog nadji samo Owner ship i kopiraj nadam se da to nije tesko ako si pocetnik ako nista da cu ti ja ako neznas !

koristim City Life..probat cu vidit da kopiram od /v ili sa nekog drugog Gm..ali ako kopiram sa /v sta da promjenim tocno???

jel bi mi neko mogo copy/paste tu?
Poslednja Izmena: Mart 01, 2012, 22:55:42 POSLE PODNE od kristiankico

Ako je City Life onda Prekopiraj sa Classic Life I radice ti :D

skuzio sam u cemu je stvar... nekima sprema motore sa nastavak .mo i njima ne radi,a ovima ostalima sprema sa nastavkom .motor i njima radi..kako to podesiti da svima sprema sa nastavkom .motor?