[Pomoc] Respekti!

Započeo Koncho, Mart 01, 2012, 21:23:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Samsung RP/DM
Detaljan opis problema:Ovako ljudi jes da me sramota ali ovo moram postaviti kako kazu "Bolje pitati pa ispasti budala 5 minuta nego ne pitati pa ispasti budala cjeli zivot" tako nekako.Znaci ovo sam znao raditi ali ne mogu naci nigdje kod Samsung RP/DM kako ono za veci level da namjestim da treba manje sati igranjaa???
Dio skripte:
Nemam pojma gdje da to nadem samo recite pa da stavim. ;D

Posto je Samsung RP edit Balkan Nations edit Noxicus edit Godfather stisni ctrl+f i nadji new levelexp i ako hoces da ti za lvl 2 treba 4 sata postavi ovako new levelexp = 2; i povecavas za 2 ili koliko god ti zelis po mom primeru bi bilo lvl 2 4 sati igre lvl 6 sati igre lvl 4 osam sati igre itd..

Citat: ...Nikola... poslato Mart 01, 2012, 22:31:36 POSLE PODNE
Posto je Samsung RP edit Balkan Nations edit Noxicus edit Godfather stisni ctrl+f i nadji new levelexp i ako hoces da ti za lvl 2 treba 4 sata postavi ovako new levelexp = 2; i povecavas za 2 ili koliko god ti zelis po mom primeru bi bilo lvl 2 4 sati igre lvl 6 sati igre lvl 4 osam sati igre itd..
Ljubim te,Hvala Brat si!Inace ja to znam ali kao sto si rekao to je edit 3 moda zbunim se!