[VIDEO] Bilijar na SAMPU

Započeo Platon, Mart 01, 2012, 12:10:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zanima me da li je ovo moguce ili je ovo neki fake i ako je moguce kako se to moze napraviti  :)
A evo i video za bilijar.
http://www.youtube.com/watch?v=0DHwBnIXKnk&feature=related


ovo je FS nadjes na samp forums i skines :P



Super je :D

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


jebite mater svoju ja ozbiljno pitam jer sam pocetnik i neznate pravila,pise da nesmije se odgovarat na hahah i nekog ismijavat  >:(

Citat: Platon poslato Mart 01, 2012, 18:27:21 POSLE PODNE
jebite mater svoju ja ozbiljno pitam jer sam pocetnik i neznate pravila,pise da nesmije se odgovarat na hahah i nekog ismijavat  >:(

Ohladi decko malo i pazi na rijecnik :/

Citat: Platon poslato Mart 01, 2012, 18:27:21 POSLE PODNE
jebite mater svoju ja ozbiljno pitam jer sam pocetnik i neznate pravila,pise da nesmije se odgovarat na hahah i nekog ismijavat  >:(

Ko koga ismijava? o.O

Dobar trip. :D


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Jel ti vidis dobro pogledaj ove gore postove.Nek jebu sebi mater.

Popravi recnik,zasto je nemoguce da se napravi -.-' Ako znas oko ovog da radis mozes  ga  napraviti...Samo malo recnik ispravi da ne bi dobio bananu  ;)

Balkan Underground Leader The Red Brigade



Citat: Platon poslato Mart 01, 2012, 18:42:48 POSLE PODNE
Jel ti vidis dobro pogledaj ove gore postove.Nek jebu sebi mater.

Neka, to samo ti mozes raditi, banned :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri