CroTouch Roleplay (wild balkan update)

Započeo antfuce, Februar 28, 2010, 11:08:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [CT]MreR poslato Mart 02, 2010, 11:36:43 PRE PODNE
ajde suti tione neznas ni sta je PowerGaming a pametujes..srami se i ne krademo igrace vas je larp mode a mi smo od pocetka radili mode PUJ SRAMITE SE VI!

Mislim stvarno, od pocetka lol  :D

Ajde sretno sa serverom, nemojte reklamirat
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]


mrer prvo zavrsi osnovnu pa mi se javi balavo djete..ja neznam kae powergaming??majmunce jedno..prvo izrasti pa onda mozes nes rec ili komentirat..:@


+ to KRADETE Badgeve od CroHerzegovine koje je Mortall napravio samo za njih..Znaci vec 2 krade vise..:@..
Poslednja Izmena: Mart 02, 2010, 16:50:48 POSLE PODNE od [CS]Tione

Citat: Soprano poslato Mart 01, 2010, 17:28:57 POSLE PODNE
Sretno, trebat ce ti sreca, pogotov ako ti je Mrer Head
Hahaha potpis Sop..Btw. GL vam sa serverom...

Citat: CroStreets | Tione poslato Mart 02, 2010, 16:11:22 POSLE PODNE
mrer prvo zavrsi osnovnu pa mi se javi balavo djete..ja neznam kae powergaming??majmunce jedno..prvo izrasti pa onda mozes nes rec ili komentirat..:@


+ to KRADETE Badgeve od CroHerzegovine koje je Mortall napravio samo za njih..Znaci vec 2 krade vise..:@..

Ima pravo neznam koja vam je fora to raditi?? nemozete nesto sami napraviti pa onda od drugih kradete!!
Netko je ulozio trud i vrijeme...zasto?? da bi mu netku ukrao..mislim stvarno?? vidi se da djeca vode to(ne svi) vecina!!



Ludi Grad

jasno kao dan LOCK!!!! Zbog cega-----et ko babe se ponasate, samo se vrijedjate i svadjate!!!!!!