SampZone RPG/DM Server

Započeo [DE]Max, Februar 27, 2010, 21:46:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

evo predstavicu vam Novi Balkanski Server


Odlucio sam da cu samo ja biti owner


SampZone RolePlay DeathMatch Server

To je moj mode sto sam ja editovo GF

Forum:www.sampzoneindex.tk


Ip uskoro



Prijave Za Admine Otvorene


Prijave Za Gamemastere otvorene

                                           PD
          pd ima pravo hvatati kriminalce i stavljati ih u zatvor koliko zele

                                          FBI
                         Ima isto pravo ko pd hvatat stavljat kriminalce u zatvor koliko zele ali su fbi malo bolji za to
                         

                                           Swat je vojska koja je u savezu s FBI i PD pa s njima radi iste poslove
                       

                                           Groove je banda koja ide i bjezi od policije i pucaju

                                        Licenseri licenseri daju dozvole za gun za auto za letenje itd

                                             Bolnica heala igraca kada je na smrti
       
                                             to su one osnovne org pa tako da nebi ostale ni spominjo

                               
                                              Opis servera

                                           Ovo je Rp server sto znaci RolePlay i to je simuliranje stvarnog zivota! na serveru
                                           imaju odredena pravila ! na serveru imaju Donatori, Admini,GameMasteri, i lideri.
                                           na rp serverima je zabranjeno Koristiti MetaGaming to je kada mjesamo ooc chat i
                                           IC chat to je zabranjeno na rp serverima, Takoder je i zabranjen Deathmatch to
                                           je ubijanje nekoga bez razloga ko mu podleti pod ruku   PowerGaming je zabranjen
                                           a to je prisiljavanje igraca da uradi nesto nestvarno sto se nemoze dogoditi u
                                           zivotu. Revenge kill je zabranjen to je ubojstvo iz osvete. DriveBy je pucanje iz
                                           vozila na pjesaka. SpawnKill je kada se neko stvara neko ga stalno ubija.
                                         



                                                      Poslovi na serveru

                                                                Detektiv

-Ima mogucnost otkrit gdje se nalazi koji igrac servera tako da upise komandu /Find , nakon sto je igrac upisao komandu i ID igraca kojega zeli naci na serveru ,igrac ce mu biti oznacen crvenom bojom na mapi



                                                                Odvjetnik
on ima pravo nekoga izbaviti iz zatvora ali ako nije online taj igrac sto je u zatvoru napise da oce odvjetnika a njih trenutno nema onda ovaj igrac ostaje u zatvoru dok ne dode odvjetnik

                                 
                                                                AutoMehanicar

Ima mogucnost zaradivat novac od ljudi koji zele popraviti auto on ce ih naci i popraviti auto a kolko on novaca bude trazio to neznamo

                                                       
                                                             Diler Droge

On moze kupovati drogu i prodavati je kupcima po povoljnoj cjeni ali mora se paziti PD SWATA I FBI da ga ne ulove i da nemora traziti odvjetnika

                                           
                                                             Kradljivac Auta

   Ima mogucnost ukrasti auto i odvesti ga na neko nepoznato mjesto i zvati ljude ako zele nazad auto moraju mu dat pare za njega najvise kad sam kradljivac trazim 1 m za auto

SampZone RolePlay DeathMatch Server

Ako su bas sva rp pravila i strogo se treba pridrzaat sta ce ti to DeathMatch...

Ugl, sretno ti, trebat ce ti je puno...


Odsutan dok ne doÄ'em.



iYoko

Nista novo... Ako mene pitate niste vrijedni vremena da uopce pogledam server. Iz jednostavnog razloga: Ima preko 50 ovakvih servera.

istina propast ce odma
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Ludi Grad

Citat: [CT]MreR poslato Februar 27, 2010, 22:01:34 POSLE PODNE
istina propast ce odma
mrer jesi se ti to opametio(iako ne vjerujem) ili samo glumis glumca  ;D  :P

Sretno vam bilo iako nerazumijem cemu vam ovo "RolePlay DeathMach"...  :-[



Citat: Gamer poslato Februar 27, 2010, 22:44:44 POSLE PODNE
Sretno vam bilo iako nerazumijem cemu vam ovo "RolePlay DeathMach"...  :-[
RPG/DM a DeathMatch nije dozvoljen...  :D :D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Sretno ali nevijerujem....
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

ma taj server ce propast ko zeton
P.S.NESRETNO ti max
pa ti i dalje seri o 2 serverima

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Citat: ivicaosk poslato Februar 28, 2010, 01:34:39 PRE PODNE
ma taj server ce propast ko zeton
P.S.NESRETNO ti max
pa ti i dalje seri o 2 serverima
nisi ni ti bolji, nejavljaj se

Citat: [SB]EmInÆŽm poslato Februar 28, 2010, 01:35:25 PRE PODNE
Citat: ivicaosk poslato Februar 28, 2010, 01:34:39 PRE PODNE
ma taj server ce propast ko zeton
P.S.NESRETNO ti max
pa ti i dalje seri o 2 serverima
nisi ni ti bolji, nejavljaj se
sta da se nejavlajm 1 je poceo srat ionako je vec imo server GameZone pa tako da ono
Propada ko zeton

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

max opametio se ja :D
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

e slusaj ti ivicaosk ako si ti aciruj slobodno znaj da vise nikad necu bit owner MoonLight nema nikad raje nikad