Balkan universe

Započeo GodFather, Februar 27, 2012, 16:46:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evom temom zelim predstaviti svoj server,i zelim prikupiti sto vise igraca,naravno koji su aktivni ig i na forumu.Prvo bih zelio da ako ova tema nije po pravilima foruma,da mi je se ne brise,ako je ikako moguce,jer sam citao pravila i imao sam zabranu vec jednom,pa ne bih volio i drugi put.

- EH AJMO SAD NA OPISIVANJE -

                                                                     
  -O SERVERU-
[/color]

Server se zove >Balkan Universe<  RPG/DM je mod,sto omogucuje zanimljivu igru uz puno adrenalina i drugih zanimljvih stvari. Server je tek otvoren pa nemam slika koje bih mogao staviti i host me zeza dva dana pa kad bude gotovo stavit cu nekako slike.
IP SERVERA JE : //

                                                                                             
   - POSLOVI -
[/color]

Na servera ima raznih poslova kao sto su: Bodyguard,Ribar,kamiondzija,odvjetnik,kosac trave,farmer,pilot,cistac,diler droge,diler oruzja,diler auta, te jedan od naj zanimljvijih poslova je lazni policajac,taxi,vozac busa...

- RIBAR-
Ovaj posao se temelji na ribarstvu u igri,sto znaci da hvatate ribe i dizete sebi odredene skilleve,one ribe sto uhvatite npr 5 riba po 250$ i na to jos placa od npr 350$ i sve vam to sjedne na bankovni racun u banci.Posao je zanimljiv,te onaj koji hoce zaraditi u igri,moze raditi ovaj posao,jer se isplati dosta,i brzo se zaraduje sto je naj vaznije.

- BODYGUARD -
Ovaj posao se temelji na zastiti drugih igraca,kao sto se vidi po imenu posla.Opis posla je u tome sto stitite igrace i punite sebi skilleve,naravno,sto je veci skil veca je i placa.Kada radite ovaj posao imate mogucnost da uzimate armor /pancirku/ sto vam daje prednost u odnosu na druge poslove.

- KAMIONDZIJA -
Posao se temelji na voznji kamiona,gdje dosta zaradujete i idete od tocke do tocke prevozenjem raznih materijala,posao je dobro raditi,jer je dobra placa i jako je zanimljiv,radite deliver i dostavljate razne stvari,ovo je posao za igrace s velikim strpljenjem i zeljom za igru na ovome serveru.

- ODVJETNIK -
I sami znate da je posao odvjetnika jako vazna stvar u igri,isplati se biti odvjetnik,jer uvijek ima posla,kada su drugi igraci u jailu,skidate im kazne,po velicni skilla,npr ako vam je skil 100/500 igracu koji je u jailu cete skinuti 4min,ako vam je skill 200/500 igracu koji je u jailu cete skiniti 8min i sve tako i tako ...
Posao je dosta zanimljiv jer morate uzimati papire iz postaje i odnijeti ih na posebna mjesta gdje se nalazi odvjetnicka zgrada.

- KOSAC TRAVE -
Ovaj posao je malo neobican,jer smo ga mi uveli kao pod imenom kosac trave,znaci da se radi o kosni trave,uzimate auto ono malo za kositi travu i idete sa njim po oznacenim mjestima i kosite tako travu.

- FARMER -
Posao se odvija na farmi pokraj ulaska u drugi grad,posao je dosta zanimljiv,mozete raditi svasta,takoder kosite travu,vozite kombaj,radite sa frezom i drugim stvarima,koje su takoder jako zanimljive.

- PILOT -
Ovaj posao je moguce imati samo ako se iskusni vozac aviona i naravno morate imati polozeno za avione,kako bi ga mogli raditi i uspjeti u njemu.Posao se sastoji od oznacenih mjesta kroz koje vi prolazite i zaradujete skilleve i novac,takoder ovaj posao se jako isplati,jer je kao u rl,dobra je zarada.

- CISTAC -
Tu se radi o ciscenju ulica i grada u kojem se radnja cijela odvija,uzimate vozilo malo za ciscenje i vozite ga po greadu po oznacenim mjestima i cistite ulice,takoder dobivate skileve i place.

- DILER DROGE -
Sama rijec kaze o cemu se radi,znaci dila se droge,mozete je kupiti u raznim organizacijama komandom /buydrugs i kupite drogu iz sefa neke organizacije,te je mozete preprodavati raznim igracima na serveru.Posao je jako zanimljiv i adrenalinski,zato sto morate bjezati policiji da vas ne uhvati i da vam ne oduzmu drogu.

- LAZNI POLICAJAC -
OVo je jako zainteresiran posao,za koji su se mnogi odlucili.U ovom poslu je zanimljivo to sto imate odoru policajca,te imate nihovu opremu i oruzje,te glumite laznog policajca,mozete zaustavljati ljude i traziti im novac,iako oni ne znaju da niste pravi policajac.

- TAXI;VOZAC BUSA -
Posao taxia je da razvozi ljude na odredena mjesta,gdje oni zele,te im moze naplatiti raznu sumu novca,koju takssist zeli,a vozac busa je zanimljiv posao u kojemu vozite po stanicama i kupite putnike,koji zele na drugi dio grada ili da ih negdje odvezete.

                           
- ORGANIZACIJE -

Imamo razne orr kao sto su PD,LCN,YM,GSF,BGF,HA

- PD - /police department/
pd je organizacija znaci policajaca,koji rade na tome da uvedu red u nas grad,te istrijebe cijelokupni krilinal iz njega.Ova organizacija je jako zahjtevna organizacija,te tko ude u nju ima velike srece.Lidera pda moraju biti velike i iskusne osobe u koje mi mozemo imati povjerenja,te koje ce navoditi svoje mlade igrace koji su im u org,poducavati ih svime i tako.Za ulazak u org treba znati pravila organizacije,treba znati davati razlicite wanted levele igracu koji je pocinio zlocin.

- LCN - /la costa nostra/
Je talijanksa mafija koja je se doselise u nas grad,za potragom za nove veze i uspjehe,vecinom su to mafijasi koji imaju sivu odjecu te se vrlo iskusni i hitri,jako paze na svoj HQ , te imaju ostre mjere u invitima i sotre mjere u igranju.Imaju neke vrlo zanimljive stvari u kojima cete se oduseviti i uzivati u ovoj organizaciji.

- YM - /yakuza mafia/
Je japanska mafija koje je uslo u nas grad za potragom za boljim trzistem i uspijeli su ga naci,uvalili su se i digli velike uspjehe u nasem gradu,prosirili su glasine o sebi,te su iskusni lideri,igraci i jako su vrijedni,sto se tice odlazaka na dokove i razno.

- GSF - /groove street families/
To su gangsteri ,crnacka banda koja nema milosti za nikoga,jako su aktivni clanovi te su vrlo bijesni u iznimnim situacijama.Zele da grad bude njihov,ali to ne mogu radi drugih suparnika i slicno,bave se vecinom drogom,te imaju svoj HQ na kutu grada,obiljezeni su sa tim sto imaju zelen odore sa kapama i zelena auta.

- BGF - /balas grovee families/
To su takoder gangsteri tamnopute koze,vecinom je to organizacija s kojom je moguce sklopiti razne dogovore i koja je spremna na suradnju sa drugima,ali isto tako je spremna i na war s drugi,uvijek su spremni za bilo sta.Obiljezeni su po ljubicastim autima,ljubicastim odorama i raznim maramama i kapama na glavi.

- HA - /hitman agency/
TO je jedna od boljig org na serveru,omogucuje razne ekspedcije,i razne druge animacije,po kojemu je dobila i ime tajne organizacije.Imaju snipere i razne hitove,a hitovi su to sto vas mogu ubiti za novac.Nihova je baza na selu u kolibi na jednom brdu,ocituju se po crnim automobilima i odjeci koja je drukicja od ostalih.

                   
- ODLAZAK NA DOKOVE -

Svaka org je duzna ici na dokove,znaci to je mjesto gdje se prave brodovi u dnu mape i duzna je truckom puniti materijale za svoju bazu kao sto su to npr droga,oruzje itd.. odvozi se tako sto se dode na dok i uzima se truck za punjenje i puni se,te kad se napuni odvozi se u svoju bazu,ali morate paziti da vas druge org ne vide i ne zapali vam kamion,ali ako vam zaplai kamion morate ispocetkapuniti jer niste dostavili svoje materijale u svoju bazu.

                                   
- BIZNISI -

Imamo razne biznise kao sto su npr banke,razni ducani,disko,striptiz barovi itd. Na svakim od biznisa moze se zaradivati i imati ga kao za zabavu i imati ka za prodaju i za trgovinu. Svaki biznis koji imate,mozete ka prodati i kupiti.

Eto toliko od mene,ja sam head admin servera,reklamiram ga jer mi treba igraca,naravno aktivnih koji ce biti poslusni i sve,host zeza sad na serveru pa ce biti gotovo za dan dva,tako da znate,ako budete ulazili na server da znate da vam nece uci,radi hosta,bice gotvo za dan dva ,za forum se meni javite na ovaj link fba ili ig kad me vidite,moj nick u ig je Kelly_Named.

HVALA VAM ZA SVE I POZELITE MI SRECU,NADAM SE DA SAM SVE OK NAPRAVIO I DA SAM DOBRO OPISAO SVOJ SERVER.



Poslednja Izmena: Februar 27, 2012, 16:48:23 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Brzo sam prelistao temu i koliko ja vidim nemate plaćeni domen?
ako imate onda mi javi na PP.