[BPE]Balkan Pro Ewolution [0.3d] by Selvedin 2012

Započeo Selvedin Rizvic, Februar 25, 2012, 17:54:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Novica poslato Mart 11, 2012, 17:10:02 POSLE PODNE
Server je odlican samo nemaju kuce bizovi i kola na prodaju -.- to mi najbitnije a nema da ima brate castio bi te :) za mod

Imaš sve :S /dealership i portaj se do salona | Kuce - /sethouse | Bizovi - /setbiz | ;)
Mapam besplatno!


Anoo

MOD UKRADEN OD EAZY E BALKAN MOST WANTED BMW VIDITE U TRAZILICU OTVORITE GM I TAMO PROCITAJ ME PISE
Pozdrav ljudi ja sam Eazy_E mozda ste culi za mne na Balkan-Samp Forumu :)....evo doso je i dan da nisam doceko otvaranje svog
servera mada sam se mnogo trudio oko njega i potrosio vremena
Mod je editovan od StreetStoresa kad sam poco da skriptam izabro sam najgluplji mod da editujem pa nisam izaso na kraj sa njim
Ako cvam se mod nesvidja imate barem lepe mape koj emozete iskoristiti napominjem mod nije skroz dovrsen pa je moguce da ima bagova !!!
mozete me naci na MSN-u : [email protected]
Facebook: www.facebook.com/majkasrbija1389
Skyp-u: nemus.simonovic

I dalje cu nastaviti da mapam pa ako sam potreban javite se ;)


Zelim puno srece sa serverom i GM-odom
+ZNAM GA MOD UKRADEN JE

Citat: Anoo poslato Mart 11, 2012, 17:47:50 POSLE PODNE
MOD UKRADEN OD EAZY E BALKAN MOST WANTED BMW VIDITE U TRAZILICU OTVORITE GM I TAMO PROCITAJ ME PISE
Pozdrav ljudi ja sam Eazy_E mozda ste culi za mne na Balkan-Samp Forumu :)....evo doso je i dan da nisam doceko otvaranje svog
servera mada sam se mnogo trudio oko njega i potrosio vremena
Mod je editovan od StreetStoresa kad sam poco da skriptam izabro sam naj[cenzura]lji mod da editujem pa nisam izaso na kraj sa njim
Ako cvam se mod nesvidja imate barem lepe mape koj emozete iskoristiti napominjem mod nije skroz dovrsen pa je moguce da ima bagova !!!
mozete me naci na MSN-u : [email protected]
Facebook: www.facebook.com/majkasrbija...
Skyp-u: nemus.simonovic

I dalje cu nastaviti da mapam pa ako sam potreban javite se ;)


Zelim puno srece sa serverom i GM-odom
+ZNAM GA MOD UKRADEN JE
ma znao sam da je tu nesto cudno :S znao sam da je ukro gm   :S

Citat: Windfaker a.K.a Rokit Dog poslato Mart 11, 2012, 17:12:05 POSLE PODNE
Citat: Novica poslato Mart 11, 2012, 17:10:02 POSLE PODNE
Server je odlican samo nemaju kuce bizovi i kola na prodaju -.- to mi najbitnije a nema da ima brate castio bi te :) za mod

Imaš sve :S /dealership i portaj se do salona | Kuce - /sethouse | Bizovi - /setbiz | ;)

Meni nece ni 1 od tih komandi -.- ?
RESPECT FOR MILANCE !

Anoo

SVI MODERATORI/ADMINI TREBA DA PREGLEDAJU STARI GM-OVI JA IH SVI ZNAM NA PAMET KOJI SU STARI SU BOJI
LOCK OVO  :D


jeste samo kad bi imale kuce i bizeve bilo bi super :)
RESPECT FOR MILANCE !

Molim vas ako nije problem da mi se javi glavni od ovih skripti,znaci cije su da mi se javi bio bih mu jako zahvalan  :)

Server je odlican testao ga i editao malo.Stv pohvale

Lijep server sad sam probavao.
Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

kad igram napisem npr nesto na chat kasni to sta sam napiso ne izbaci odma nego nakon 1 minutu izbaci to sta sam napiso i isto kad hocu da kupim kola i rentam moram cekat 1 minutu da mi izbaci ono dali zelis kupiti ili rent vozilo do tad ga mogu i  vozit sta je problem?

Prebaci u 0.3d , ovako je u 0.3c i nece da ocitava objekte .... Ocitava ih ali mnogo mnogo sporije ! Mod 10/10

Citat: Dosto poslato Mart 20, 2012, 08:44:59 PRE PODNE
Prebaci u 0.3d , ovako je u 0.3c i nece da ocitava objekte .... Ocitava ih ali mnogo mnogo sporije ! Mod 10/10

Pa prebaci ti sam sebi,sta je tu tesko?
[/center]