Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

i meni isto xD

btw valja meni danas u Å¡kolu :@@@v
Poslednja Izmena: April 21, 2012, 11:15:54 PRE PODNE od Tvrtko.php^^






Citat: | sTrumF | poslato April 21, 2012, 10:51:02 PRE PODNE
@Gotti - PM


Sta ima raja sa jaja ?
lik ti si banovan ovdje :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Znal ko koji je font slova kada na SendClientMessage ?

Citat: SpawneR.amx poslato April 21, 2012, 11:52:26 PRE PODNE
CMD:komande(playerid, params[])
{
     ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Komande","\nGeneralno: /neon , /report , /kill , /animlist\nChat: /t , /pm , /b\nAdmin: /apomoc\nVazno: /credits , /pravila","Uredu","");
     return 1;
}


Jel dobar dialog nemam SAMP da ga testam?

Jeste
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: SpawneR.amx poslato April 21, 2012, 12:04:24 POSLE PODNE
Hvala ti , posto niko nece da mi odgovori na onom forumu -.- Hvala Gotti :D
forum.sa-mp.com ?

nevjerujem da ti tamo nece ko da odgovori
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Citat: Vegas. poslato April 21, 2012, 12:27:34 POSLE PODNE
Gdje da ovo prijavim http://division-samp.info/samp/index.php?topic=80.msg245;boardseen#new
koliko ja znam linkovi su zabranjeni? a to pravilo je na snazi tako da imaš zabranu pisanja 24h.

Evo molio bih, ako se neko razume u sony playstatione da odgovori na jedno pitanje...Na koji bi mogle ove novije igrice tipa PES 2012 i ostale...?

Citat: SpawneR.amx poslato April 21, 2012, 13:02:11 POSLE PODNE
Pa zavisi za koj PS kupis ... npr imas Pes 12 za PlayStation 2 i 3 ... ja imam 2 i igram sve zavisi za koj Sony..:P imas na netu da sikidas za svaki PlayStation psoebne igrice , ali originali su najbolji ja samo oiginale kupujem...
U cemu je razlika? :) Btw,hvala ti za odgovor ! :)

Citat: SpawneR.amx poslato April 21, 2012, 13:26:27 POSLE PODNE
To je kao da me pitas kakvo je cisto mleko i mleko sa vodom xD Pa vidis kad skidas sa internete umeju da seckaju , imaju cak i posebe viruse koje mogu da ti uniste PlayStation...Ali sve je ok kad nadjes pravi sajt za skidanje toga.. ;)
Okej,hvala ti na odgovorima kralju ...:)

Razlika izmedju pes 2012 na ps2 i ps3 je velika,na ps 2 ti je 2011 ili 2010 pes samo editovan malo,dok na ps3 je novo izdanje(valjda me razumijes...
[/center]

Citat: [SL]Crni Zvuk poslato April 21, 2012, 18:34:04 POSLE PODNE
Razlika izmedju pes 2012 na ps2 i ps3 je velika,na ps 2 ti je 2011 ili 2010 pes samo editovan malo,dok na ps3 je novo izdanje(valjda me razumijes...

Na dvojci je svaki pes isti.. :D

Citat: SpawneR.amx poslato April 21, 2012, 20:57:26 POSLE PODNE
a pusti ga trucka nesto... Pa sve gric su ti ise ina ps2 i a ps3 -.-

Jesi mislio ovo: "Pa sve igrice su ti iste i na ps2 i na ps3" ?  :D
Mogu biti iste po radnji, ali grafički gledano, ni slične xD