[Pomoc]Stats

Započeo | S-RP | K@lib@r .300, Februar 23, 2012, 12:29:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: CLRP
Detaljan opis problema: Kada zelim complite, meni pise Close the Program.
Dio skripte:

if(dialogid == 500)
{
    if(response)
    {
    if (listitem == 0)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_BLUE" |_%s_______________________________________|"sendername);
                    SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE" Ime: %s | Spol: %s | Godine: %d | Drzava: %s | Kes: $%d | Organizacija: %s", name, atext, age, otext, cash, ftext);
                    SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE" Posao: %s | Tim: %s | Broj mobitela: %d | Tekuci racun: $%d | Cin: %s", jtext, ttext, pnumber, account, rtext);
                  SendClientMessage(playerid, COLOR_BLUE" |_IC_______________________________________|");
}
    }
    }
    else if (listitem == 1)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_BLUE" |_%s_______________________________________|"sendername);
                    SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE" Level: %d | Vrijeme do place: %d minuta | O. Sati: %d | Respekti:[%d/%d] | Ubistva:[%d] |", level, (60-PlayerInfo[targetid][pPayDay]), ptime, exp, expamount, kills);
                    SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE" Premium Account: %s | Smrti:[%d] | Upozorenja [%d/3]: %d |", drank, deaths, warns);
                  SendClientMessage(playerid, COLOR_BLUE" |_OOC_______________________________________|");
}
    }
    }
    }
    }

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Poslednja Izmena: Februar 23, 2012, 20:37:31 POSLE PODNE od | S-RP | K@lib@r .300
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati


Kada compile-as sacekaj malo kad ti se pojavi not responding sacekaj... nemoj izlazit i compielat ce se...meni je bar tako

Da.. ne moze ti se jedan veliki gm comilat za 2 sekunde... sacekaj minut-dva.. dok ti ne pise. Budi strpljiv ;)


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

Zasto mi izbacuje Close the Program? To nesmije biti
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

nemozes raditi ovako
SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE" Ime: %s | Spol: %s | Godine: %d | Drzava: %s | Kes: $%d | Organizacija: %s", name, atext, age, otext, cash, ftext);
vec mora ovako

new string[160];
format(string, sizeof(string)," Ime: %s | Spol: %s | Godine: %d | Drzava: %s | Kes: $%d | Organizacija: %s", name, atext, age, otext, cash, ftext);
SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, string);
Poslednja Izmena: Februar 23, 2012, 20:45:26 POSLE PODNE od [EG]Dr.Nin0