Karaoke Fest 2008 - Nis - Trajko i Sanja

Započeo Don_Vito, Februar 26, 2010, 00:29:15 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


zerocoolos

hahahahhahahahah, strasno, hahahahah, pa nije niti cudo sta sve radi, pa pogledaj ga... omg.....

Correlli

Hahahahahahahahahahahahahahaha jebote, crknit ću od smijanja Bože moj hahahahahahahaha. Trajko bolan, što pokvari ovako lijepu pjesmu? =/

I Trajko bolan, trebaš malo smršat, previše si se udebljo. Pozdravi ovu malu, nije slaba. =)

Hahahaha vidi ga kako mrda glavom, kao da ima Parkinsonovu bolest hahahahahaha. ;D Trajko moj dragi, lijepo pjevaš ali te je gadno slušati hahahahahahaha.
Poslednja Izmena: Februar 26, 2010, 02:30:42 PRE PODNE od Don Correlli


hahahahhahahahahha trajko lik xD
ova mala lepo peva jbt :D a i vidite da je bilo 2008 xDD
Poslednja Izmena: Februar 26, 2010, 07:44:36 PRE PODNE od Trmka









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |


Ludi Grad

hahahhhahahhahahhahahhahahahhahahhahahhaha 2:30minuta hahhahahhahahahhahhahahhaa.......  :D  ;D

Hahahaah omg omg omg ahahah


Odsutan dok ne doÄ'em.



Citat: [CH]JoKeR poslato Februar 26, 2010, 09:08:31 PRE PODNE
Trajko je ovde zajebo Dino Merlina  :D
Neka Trajko cut ce te Hakala :D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

iYoko

Ahahaha... Sta bi mi napravili od takvih u skoli....  :P

r4z0r

HAhahahahahahahah aha hah hahaha hahahah hahhahhhahahahaha
Majke mi hahahahahah ahhaha ... moja mater se smije .. hahahahahahaha posto vito ja reko neka zajebancija kad ono fkt trajko ..moja stara se smije kaze lijepo decko pjeva al trese glavom ko bolestan hahahahhahahahahahhaahahahahahahaa

Ona mala ce se pokopat nakon ovog videa hahahahahah


Correlli