CroTouch Roleplay

Započeo antfuce, Februar 25, 2010, 20:58:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako,kao što već neki znaju,govorio sam kako ću napraviti server,spremao se na otvorenje 2 i pol mjeseca,i eo ga ekipa moja
Server se otvara najvjerovatnije sutra ili prekosutra
Molimo sve članove koji su odlučili igrati da se regaju na forum :
http://www.crotouch.xtreemhost.com/forum/

Scripta je raÄ'ena od gf,znači nije larp,org u scripti su:
Pd,fbi,swat,cnn,groove,lcn,east lion,hitman,gradonačelnik,licenseri,taxi org
OVo je samo početno i bit ce oko tjedan dana,pričamo o scripti,a onda cu baš stavit post o pravoj reklami i opširno vam reči sve o serveru u detalje!

Ok, a dali vi svacate da ovaj znak sto imate za admiinistrator, ovaj badge da je to sa sluzbenim znakom croherzegovine???

OK,samo plz ekipa,regaj te se ako planirate igrat,jel se trudim napraviti server koji će poštivati rp pravila i u kojem ne možeš bit ništa ako ne pregledavaš forum ;)
večina ne uspije jer to ne radi :)

Sretno sa serverom
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

PA kad se vec trudis,mogao bi nesto svoje da izmislis,a ne ovako,kopiras CH.
Ali ipak nekako mi lepo kad vidim kopiraju,jer koliko ja shvatam uvek se kopiraju najbolje i najlepse :D

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

Sretno sa serverom i forumom

Mogo si trazit da ti naprave te ikonice

Sretno ti bilo
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

copy from CH paste on crotouch... :)









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

sretno sa serverom..
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Parker

Ovo nije free tema kolko ja znam?

iYoko

Da nije... Naravno lako se nadje...  >:(  :(

zerocoolos

sop pobanaj ove botove sto su sa tog servera, jbt kopiraju cak sa ch foruma stvari...

u najmanju ruku ste jadni....

Sretno sa serverom...Iako vec mislim da znam kakav ce mode biti...



Citat: zerocoolos poslato Februar 26, 2010, 12:27:36 POSLE PODNE
sop pobanaj ove botove sto su sa tog servera, jbt kopiraju cak sa ch foruma stvari...

u najmanju ruku ste jadni....

Poslao sam mu pm, imaju 2 sata da maknu sve sto slici ch, inace ce biti iskljuceni odavde i nece smjeti reklamirati taj server..

sretno sa serverom! ;) ;)







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -