WorldPlay-RP server

Započeo Bobo, Februar 19, 2012, 15:47:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Obavijesti

--WorldPlay zajednica je formirala novi tim za rad te se radi vec duze vrijeme na novom modu i unikatnim stvarima za server--

--Obavijestavamo da na modu su u tijeku jos radovi te ce server biti otvoren kroz 3 tjedna--

--Svi koji su zainteresirani i zele sudijelovati u radu i samom serveru prijave su otvorene na forumu--

--Prijave koje su otvorene na forumu jesu trenutno samo za moderatore,Te ce se kroz par dana otvoriti prijave za lidere organizacija,I ukoliko bude bilo clanova biti ce i otvorene prijave za gamemastere i Admine--

--Prijave za sve ce se odvijati na forumu kako bi na otvorenju servera mogli lakse igracima podijeliti za sto su se prijavili ida bi izbijegli dodatna zicanja--

--Trenutno se s nama mozete druziti na nasem forumu i prijaviti se za sve sto je gore navedeno:

--Naime kako bi ubrzali nase radove takoder nam fale jos ljudi koji znaju raditi photoshopom,i ljudi za marketing.Svih koji zele sudijelovat u tome mogu se javiti adminima te ako se pokazu da su ozbiljni u radu sljede ih nagrade i pozicije--


Slike dosada uradenih stvari na serveru:

Postar slike:





Glavni Burg Slike





Taxi Baza






Posao Ribar




Kamionski terminal





Ovo su neke od uradenih stvari na serveru.Nisam stigao slikati sve na serveru pa cu vam ostatak slika postaviti..Kada bude otvorenje servera postaviti cemo Vam obavijest


Srećno, jel' se meni čini ili ste vi jednom imali server, i ovde bili na listi službenih servera, tako nešto?






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%



Citat: [BA:RP]Vincent poslato Februar 19, 2012, 15:54:31 POSLE PODNE
Srećno, jel' se meni čini ili ste vi jednom imali server, i ovde bili na listi službenih servera, tako nešto?

Istina bili smo na sluzbenoj listi.
Ali smo u kratkom vremenu ugasili server jer smo odlucili da napravimo nesto svoje i da krenemo vrlo ozbiljno.Sto smo sada i uradili,i formirali dobar team koji je raspolozen za rad i koj se trudi..


Sretno nam :D

Samo da napomenem, taj plavi TD što se vidi će naravno biti sklonjen..ovde su samo pokazane neke lokacije poslova, uskoro nešto više i o unikatnim stvarima koje radimo.


Evo ispricavam se sto opet postam ali naveo sam da cu postaviti jos slika pa evo jos slika sto smo uradili a ostalo cete viditi kada postavimo oglas o kompletno uradenom modu i na otvaranju.

SLIKE:

Glavna renta vozila u izradi je biznis














Cistac ulice posao






Necu vise pisati i ostavljati slike nego kada zavrsimo cemo obijediniti  sve u reklamu i u obavijest o otvaranju servera..

Poslednja Izmena: Februar 20, 2012, 21:57:24 POSLE PODNE od (WP) dogy

Sve ok,samo gdje ces postara ispred hotela omg
[/center]

Paco

Sretno,ali kooliko ja znam niste bili na sluzbenoj nego na sponzoriranoj listi ;D :D :D

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 20, 2012, 22:47:08 POSLE PODNE
Sretno,ali kooliko ja znam niste bili na sluzbenoj nego na sponzoriranoj listi ;D :D :D

Pa da bili smo na toj sponzoriranij listi.Hihi
-jao vidis uopce nisam razmisljao o tome za postara.Hvala sto si me upozorio i obratio mi paznju..hvala ti.  :) :)

Sretno ovaj Burg ovakav sam vidio na nekoj skripti ovaj Burg svi koriste pa ga maknite ako je vec unikatna skripta

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.