Balkan Ulice RPG || update

Započeo [BURPG] Wistaa, Februar 17, 2012, 18:20:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo kao sto vidite radi se o update-u na nasem serveru

Sta se sve unaprijedilo na serveru:

Napravili smo novi sistem kupo/prodaje,ako imas vozilo i zelis ga prodati nekome od igraca ili prodati u salon,moras otici u vjecnicu na gornji sprat da uzmes potpis od sekretara,onda u sledecu sobu odes i platis kupo prodajni ugovor 200$,tek onda mozes prodati vozilo...
Napravljeno da lider moze kazniti clana tako sto upotrijebi komandu /kazna i to izbaci igraca iz organizacije ako zeli izaci iz organizacije prije od 7 dana,onda ne moze taj igrac uci u drugu org sve dok ne skine kaznu u vijecnici koja kosta 40.000$ ( ovo sam napravio jer mi se svidja kao sto je na BE )
Sada ako zelite pitati u /atalk nesto necete placati 50$,jer smo imali prijedloge na forumu to da se ukine,ali ne moze se stalno pisati u /atalk uradjeno je da se mora pricekati 1 min...
Uradjen novi MotoSalon gdje se mogu i bicikli kupiti
Slike MotoSalona:

Slika 1:

Slika 2:

Slika 3:


Napravljena nova organizacija tj. Ballas Gang (vec ranije sam to odradio,ali nisam postavljao tu...)
Prepravljen sitni bug sa FBI-om koji ima svoj kafic,bio je bug sa sankom gdje se nije moglo uzimati pice,napravljeno par sitnica jos,kao u statsu sto se dobiva porez,racun za vodu,nekih par jos komandi za vozila...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Hehe hvala :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click