Manchester United - Bosna i Hercegovina

Započeo Bvana Iz Lagune, Februar 16, 2012, 23:24:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Manchester United Bosna i Hercegovina vam predstavlja istoimeni forum manutd.ba.
Postoji od 5. januara ove godine, i jedini je te vrste na prostoru BiH. Nastao je kao produkt nekoliko vatrenih navijača ManUtd-a, koji su prije toga osnovali web portal (manutd-bih.com). Još jedan od ciljeva je i formiranje oficijelne udruge navijača Manchester Uniteda BiH. Prvi koraci ka ostvarenju već su poduzeti slanjem potrebne dokumentacije na adresu Ministarstva pravde BiH, te se čeka njihov odgovor.
Ako ste i vi Unitedov fan i željni ste druženja, pozivamo vas da se pridružite i zajedno sa nama diskutujete o aktuelnim klupskim temama: ekipa, utakmice, transferi; kao i live prijenos utakmica uz zajedničko komentarisanje. Tu su, naravno, i ostale sportske teme nevezane za klub, te kutak za sve navijačice Manchester Uniteda, bez prisustva muÅ¡ke strane. Uz sve to, možete zaraditi i neki bod, ako se prijavite na naÅ¡u kladionicu. A od sljedeće sezone ti vam bodovi mogu donijeti i neke od nagrada, kao Å¡to je orginalni dres Uniteda. 
Forum ima za cilj da poveže sve navijače i istinske ljubitelje Manchester Uniteda sa svih krajeva Balkana, pa i Å¡ire. Ako odlučite da nam se pridružite, budite sigurni da će vas dočekati odlično raspoloženi forumaÅ¡i, zajedno sa  ljubaznim administratorima.
Bilo bi nam drago da nas bude što više i da se družimo što duže.
Iako ste druge nacionalnosti, to na nasem forumu nije bitno :)
Samo kad napravimo oficijelni fan klub navijaca Man Utd-a u BiH, vi kao gradjanin druge zemlje se nećete moći učlaniti
Eto samo to, a inače vas niko nesmije vrijedjat i slicno
Dobrodosli ste svi : )
Forum je radio FyoDoR tj. Ja :)

Dobro došli.
Srdačan pozdrav.





Poslednja Izmena: Februar 16, 2012, 23:35:01 POSLE PODNE od [RS] Bvana Iz Lagune

Paco

Real Madrid,rego mi se da je real a posto nije...,sretno sa forumom :-\

napravi redirect na forum,a ne da ljudi uvijek klikaju "forum"

I molim vas da ne spominjete druge klubove, jer bi moglo doći do svadje  i lockanja ove teme. Ja to ne zelim, nadam se da me razumijete.

...Neno...

Bravo fyodorcicu,extra si ovo napravio,lijep izgled foruma.



Svi ste dobrodosli, ukoliko nećete praviti probleme :)

btw. hvala na pohvalama. Trudio sam se.

Slaboo vam ide u ligi prvaka :S


AHHAH

Chelsea <33333333333


Citat: Mr.WorldWide poslato Februar 17, 2012, 10:53:39 PRE PODNE
Slaboo vam ide u ligi prvaka :S


AHHAH

Chelsea <33333333333

A i vama baÅ¡ idu ovi Engleski kupovi, kao i Engleska liga  :-*