Djete opisuje svoj prosli zivot ..

Započeo r4z0r, Februar 23, 2010, 15:24:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

r4z0r : Da se zna da ja ovo pisem , ovaj text sad hahaha .. radi se o tome da obozavam ovakve textove , mnogo knjiga sam procitao o istinitim fenomenima , ali ovaj mi je jedan od najzanimljivijih koji sam do sad vidio . Djete koje opisuje svoju reinkarnaciju . Evo text pa procitajte :D




James Leininger i Anne Barron, Jamesova sestra iz prošlog života

Ako ne vjerujete u reinkarnaciju ili o tom jednostavno nemate mišljenje, ovu priču svakako pročitajte. Toliko je dojmljiva da će završiti i na velikom platnu.


James Leininger, 11-godišnji dječak iz Lafayette u Louisiani, u prošlom se životu zvao James Huston i bio je pilot američkog ratnog zrakoplovstva.

Ponajbolji je dokaz da je reinkarnacija moguća jer se sjeća gotovo svega iz prethodnog života, kako detalja iz ranog djetinjstva, tako i trenutka kada je umro u moru nakon što je japanska vojska oborila njegov zrakoplov nedaleko od Iwo Jime 3. ožujka 1945.

Evo kako glasi priča o njemu od samog početka, priča koju se dosad nitko nije usudio nazvati prevarom, jer je u njoj puno i previše teško objašnjivih detalja koji su i najveće sumnjičavce ostavljali s upitnikom iznad glave.

Tek nakon Å¡to je napustio kinderbet, James Leininger je iskazao golemu fascinaciju avionima.

Imao je tek 18 mjeseci kada je pokazao da poznaje stare ratne zrakoplove u detalje, pogotovo legendarni F4U Corsair, tip lovca u kojem je Huston i poginuo.

Kada je napunio drugu godinu, mališan je počeo patiti od stravičnih noćnih mora, te se ubrzo pokazalo da je svake noći iznova proživljavao svoju smrt!


Video
Child's Nightmares and Memories Prove Reincarnation


Svojim je roditeljima tada po prvi puta objasnio da se nekoć zvao James Huston, da je služio na pomoćnom nosaču aviona Natoma, da ja japanska vojska oborila njegov avion pogotkom u motor, i da je život skončao u moru (detaljnije o tom dogaÄ'aju u videu).

Njegov se otac Bruce, isprva posve skeptičan prema reinkarnaciji, potom dao u istraživanje, pa je poveo sina da upozna preostale živuće vojnike koji su služili na tom brodu. Malo je reći da je ostao bez riječi.

Nakon Å¡to je maleni James ugledao svoje stare ratne drugove, one koje je znao, pozdravio ih je poimence!

No, ni tu Å¡okantnim otkrićima nije bio kraj. Roditelji dječaka zatim su naÅ¡li i Anne Barron, sestru Jamesa Hustona, te je i starica ubrzo zaključila da je maliÅ¡an â€" njen pokojni brat!

"To dijete mi je ispričao toliko raznih detalja iz naÅ¡eg djetinjstva da nisam imala Å¡to zaključiti osim da je to doista moj brat. Na primjer, prisjetio se naÅ¡ih portreta koje je nacrtala naÅ¡a majka, a za te slike baÅ¡ nitko na svijetu osim nas nije znao", kazala je izmeÄ'u ostalog gospoÄ'a Barron.

Priča o tom dječaku je nedavno objavljena i u knjizi Sole Survivor, a kako se čini, uskoro će završiti i na filmskom platnu.




Preuzeto sa : http://istineoduhovima.blogger.ba/








To je to , stvarno nemam komentara . U pocetku sam mislio da je lafina ali sam searchao netom i fkt sam nasao da je ova prica istinita . Nadam se da vas je ovo zainteresovalo  ;D

Znači ova baba na slici i mali su brat i sestra? Jebena priča, neznam u šta da vjerujem.Po Bibiliji reinkarnacija ne postoji?
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

Correlli

Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Februar 23, 2010, 15:30:13 POSLE PODNE
Po Bibiliji reinkarnacija ne postoji?
Naravno da ne. Ako si zaslužio onda ideš u Nebesa, ako ne onda via pakao.

To nije jedina prića o reinkarnaciji ali ja i dalje ne vjerujem u takve stvari.


Correlli


r4z0r

Djecak ima 11 godina , sad uzmimo u obzir da on nauci cjelu historiju i svaki jebeni detalj o ovom pilotu . Budimo realni totalno nemoguce za njegove godine , jedino ako je genijalac ,a moze i to bit :D

Ima emisija o provaljivanju Chirs Angelovih trikova .. kao sto rekoh "trikova" znaci on je krc ..

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 23, 2010, 15:41:04 POSLE PODNE
Djecak ima 11 godina , sad uzmimo u obzir da on nauci cjelu historiju i svaki jebeni detalj o ovom pilotu . Budimo realni totalno nemoguce za njegove godine , jedino ako je genijalac ,a moze i to bit :D

Ima emisija o provaljivanju Chirs Angelovih trikova .. kao sto rekoh "trikova" znaci on je krc ..
Ko je sad Chris Angel?
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 23, 2010, 15:41:04 POSLE PODNE
Djecak ima 11 godina , sad uzmimo u obzir da on nauci cjelu historiju i svaki jebeni detalj o ovom pilotu . Budimo realni totalno nemoguce za njegove godine , jedino ako je genijalac ,a moze i to bit :D
Siguran sam da svi ponekad gledate koju seriju u duhovima ili o ljudima koji su meÄ'u operacijom umrli pa otiÅ¡li u Nebesa ali su bili vraćeni nazad da joÅ¡ žive i operacija je uspjela.
Ima dovoljno dokaza i o tome, eto onda nek neko razloži zašto se ti duhovi nisu reinkarnirali ili da li ovi ljudi koji su imali takve operacije lažu? A vjerujem da ne lažu.

Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Februar 23, 2010, 15:44:37 POSLE PODNE
Ko je sad Chris Angel?
Prevarant. |Chris| je stavio jedan od njegovih videa u ovoj temi.
Poslednja Izmena: Februar 23, 2010, 15:50:40 POSLE PODNE od Don Correlli

r4z0r

Ma Chris Angel ti je obicni madjionicar , kao David Coperfield  imas mnogo njegovih lazi na youtube-u .
Correlli jesi cuo za slucaj Gospe u Hrvatskoj ? hahaha
Kod nekog tunela svaku noc se ukazivala gospa , svako ko prodje nudila ga sexualnim uslugama .. prestavljala se kao gospa . Na kraju skuzili da je to mentalno oboljela osoba pobjegla iz ludnice haha .. pravo mocna prica :D

Kazu da se duhovi mogu prizvat, da su to umrli ljudi s nedovršenim poslovima i kad ih prizoveš oni neće da odu nego hodaju po kući, lupaju vratima, itd....neznam jel istina ali neću pokušavat xD
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h


r4z0r

Ima jedan slucaj sa 7 teenagera iz Amerike , zezali se do jebacine i fkt ga prizvali . Ima sve na jednom forumu :D
Al ajd' nebi ja to vjerovao , nego pise da su ta djeca skroz pobjegla iz drzave od straha :D

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 23, 2010, 16:09:54 POSLE PODNE
Ima jedan slucaj sa 7 teenagera iz Amerike , zezali se do jebacine i fkt ga prizvali . Ima sve na jednom forumu :D
Al ajd' nebi ja to vjerovao , nego pise da su ta djeca skroz pobjegla iz drzave od straha :D
haha i ti si cita one gluposti sa onog bloga xDD pola je sa www.net.hr xD

Correlli

Citat: [SB]EmInÆŽm poslato Februar 23, 2010, 16:09:04 POSLE PODNE
evo par videa pa cete sve vidit:
Criss angel steamroller
Criss Angel steamroller trick revealed Trickbusters
Ovi videi su prevara, imaš na YT objašnjenje.

Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Februar 23, 2010, 16:02:57 POSLE PODNE
Kazu da se duhovi mogu prizvat, da su to umrli ljudi s nedovršenim poslovima i kad ih prizoveš oni neće da odu nego hodaju po kući, lupaju vratima, itd....neznam jel istina ali neću pokušavat xD
To se zove spiritizam, to je sekta i to je jedan od Ä'avolskih poslova.
Poslednja Izmena: Februar 23, 2010, 16:20:33 POSLE PODNE od Don Correlli

[CH]grudvo

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 23, 2010, 15:55:39 POSLE PODNE
Ma Chris Angel ti je obicni madjionicar , kao David Coperfield  imas mnogo njegovih lazi na youtube-u .
Correlli jesi cuo za slucaj Gospe u Hrvatskoj ? hahaha
Kod nekog tunela svaku noc se ukazivala gospa , svako ko prodje nudila ga sexualnim uslugama .. prestavljala se kao gospa . Na kraju skuzili da je to mentalno oboljela osoba pobjegla iz ludnice haha .. pravo mocna prica :D

i onda doso chuck norris i ukazo se gospi :)

dobra prica :D