Djete opisuje svoj prosli zivot ..

Započeo r4z0r, Februar 23, 2010, 15:24:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

naravno da ne.... jel ima neko video dje je neko ovo probo ??

r4z0r

Ja sam probao isti trenutak kad sam procitao ono , nije istina ikako pise ono je samo legenda :)
Gledao sam film u kom jedan lik to namjerno progovara da vidi sta ce se desit pa ga proganja ..

To sam probao u po bjela dana hahahahah , nesmijem dok je mrak jebiga musko sam ali tolika jaja nemam ;)

ajme meni....eto bas cu za inat probat veceras to sranje i ako nesto cudno primjetim necu vise bit atesit ali nevjerujem dace ista bit

r4z0r

Ajde ne bojim se ja neke krvave kurve , sta ako mi se Chuck Norris ukaze ? hahahah

e ja o ovome razmisljam ceo zivot dal je ovo moguce... i mislim da je ovaj deda isto tako razmisljao i bas zbog toga je bukvalno nastavio da zivi !









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

a jebu onim pricama ti fakat pomislis da postoji... onda dalje mislis bogami necu ja to sta ak se stvarno pojavi   :'(

r4z0r

Ma to su kod nas ribe izmislile baa ..
Evo ja ode u WC sad ode probat , ocu majke mi .. ako se ne javim znate sta se desilo .

AFK

Correlli

Nisam baÅ¡ shvatio o čemu pričate.. o spiritizmu? Ako o tome pričate onda vam mogu samo reči da vam je bolje da se ne igrate sa Ä'avolom.

r4z0r

Pricamo o kurvi po nazivu Krvava Meri , procitaj sve o njoj . Ono stanes pred ogledalo u WC-u dok je mrak , izgovoris 13 puta njezino ime "Krvava Meri" i pojavi ti se na ljevom ramenu . Evo to sam uradio pre manje od minutu .. jedina zanimljivost koja se desila jeste da mi se navalilo pisat i da sam se morao ispustit u skoljku.

Sry na ovom jeziku al' sam se razocaro u ovu krvavu trebu :D

ja cu to ujutru da probam kad bude bio dan.. jer ako sad to uradim necu moci da spavam 5 dana posle xD









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 24, 2010, 21:34:34 POSLE PODNE
Pricamo o kurvi po nazivu Krvava Meri , procitaj sve o njoj . Ono stanes pred ogledalo u WC-u dok je mrak , izgovoris 13 puta njezino ime "Krvava Meri" i pojavi ti se na ljevom ramenu . Evo to sam uradio pre manje od minutu .. jedina zanimljivost koja se desila jeste da mi se navalilo pisat i da sam se morao ispustit u skoljku.

Sry na ovom jeziku al' sam se razocaro u ovu krvavu trebu :D

Jel treba na engleskom ili zna Meri i nas xD


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: Dexter Venuti poslato Februar 24, 2010, 21:40:11 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Februar 24, 2010, 21:34:34 POSLE PODNE
Pricamo o kurvi po nazivu Krvava Meri , procitaj sve o njoj . Ono stanes pred ogledalo u WC-u dok je mrak , izgovoris 13 puta njezino ime "Krvava Meri" i pojavi ti se na ljevom ramenu . Evo to sam uradio pre manje od minutu .. jedina zanimljivost koja se desila jeste da mi se navalilo pisat i da sam se morao ispustit u skoljku.

Sry na ovom jeziku al' sam se razocaro u ovu krvavu trebu :D

Jel treba na engleskom ili zna Meri i nas xD
preporucuje se iskljucivo na rumunskom : măsură de sângeros









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

r4z0r

Ma krvava meri ti je lingvist , mos' joj i na Japanskom ona kuzi .

Cing ling ding i tako jos 12 puta i eto ti je sa kineskim ocima iznad vrata .
Ak to kazes na romskom doce ti ciganka ili Dexter .

Correlli


Samo se vi igrajte sa Đavlom pa ce vam biti ko i u onom vicu kad su Izetbegovic, Tudman i Milosevic bili u paklu pa htjeli nazvati svatko u svoju zemlju, pa Davo rekao poziv prema HR je 100 eura, prema srbiji 150 a prema Bosni 1 euro, pa se ova dvojica pobunila sto je Izetbegovicu najjeftinije, pa onda Davo rekao da je poziv jeftiniji kad zoves iz pakla u pakao haha