Srecan dan drzavnosti Republike Srbije, Sv. Trifun, Valentinovo

Započeo Gotti747, Februar 15, 2012, 20:02:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


U Srbiji se danas obeležava Dan državnosti, u znak sećanja na dogadjaje iz 1804. i 1835. godine koji simbolizuju početak stvaranja mod.erne Srbije - početak Prvog srpskog ustanka protiv otomanskog carstva i donošenje prvog Ustava Srbije.



Takodje, Google je odlucio da na jedan veoma zanimljiv nacin cestita Srbiji dan drzavnosti, naime na njihovoj zvanicnoj adresi www.google.com mozete videti natpis "Ð"угл" (Google), napisan na cirilici.

Cestitao bih svima ovom prilikom Dan drzavnosti! :)






Ovom prilikom bih zeleo svima da cestitam Valentinovo i Sv. Trifuna, posto nismo otvarali temu za te praznike :)
Poslednja Izmena: Februar 15, 2012, 20:10:47 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: ..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Februar 15, 2012, 20:04:54 POSLE PODNE
Ñ,акодје и ја зелим свим србима срецан дан заÑ...валносÑ,и! Нек се слави Србија ;)

Prevedi na latinicu i usput na cirlici se ne pise DJ nego Đ iliti Ð,.
Da ti ne bih morao dati zabranu pisanja, to su pravila ;)

Citat: MadDog poslato Februar 15, 2012, 20:04:38 POSLE PODNE
Pridružujem se čestitkama :)


I želim srećnu slavu svima koji slave Sv.Trifuna.

Hvala, takodje svima srecan Sveti Trifun i Valentinovo :)
Poslednja Izmena: Februar 15, 2012, 20:06:44 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Srećan Dan Zahvalnotsti, i Sv. Trifun, i Valentinovo, a ja ga nemam sa kime slaviti  :'( xD

EDIT: Napisao sam ''Zahvalnosti'' -.-''
Poslednja Izmena: Februar 15, 2012, 20:11:20 POSLE PODNE od [BA:RP]Vincent






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%