[Pomoc] Filterscripte u CLRP

Započeo antoniotno97, Februar 14, 2012, 04:16:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: [GM] CLRP
Detaljan opis problema: imam oko 30 Filterscripta koje bih želio i trebam na serveru a kada ih ubacim sve u server.cfg samo ih 15 ubaci u server
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):


Jel se to može ikako sredit da ubaci sve Filterscripte jer mi je hitno.. Uskoro otvaram server

P da, 15 .amx fajlova 15 .pwn fajlova
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: antoniotno97 poslato Februar 14, 2012, 04:16:24 PRE PODNE
Skripta koju koristim: [GM] CLRP
Detaljan opis problema: imam oko 30 Filterscripta koje bih želio i trebam na serveru a kada ih ubacim sve u server.cfg samo ih 15 ubaci u server
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):


Jel se to može ikako sredit da ubaci sve Filterscripte jer mi je hitno.. Uskoro otvaram server

sa-mp moze samo da ucita 16 filterscripte odjednom tako da nemozes ubaciti 30 filterskripte..


Citat: Hidbros poslato Februar 14, 2012, 07:49:26 PRE PODNE
Citat: antoniotno97 poslato Februar 14, 2012, 04:16:24 PRE PODNE
Skripta koju koristim: [GM] CLRP
Detaljan opis problema: imam oko 30 Filterscripta koje bih želio i trebam na serveru a kada ih ubacim sve u server.cfg samo ih 15 ubaci u server
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):


Jel se to može ikako sredit da ubaci sve Filterscripte jer mi je hitno.. Uskoro otvaram server

sa-mp moze samo da ucita 16 filterscripte odjednom tako da nemozes ubaciti 30 filterskripte..

Znači ništa..! okej..tnx!