| - Balkan Country|RolePlay[0.3d] - |

Započeo ^sAlvaTor^, Februar 13, 2012, 16:19:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim članovima ove stranice.Vrijeme je da objavimo Balkan Country server koji online od 10.2.2012  gaming community..nadam se da ćete doći  na server u Å¡to većem broju.Otvaranje je bilo u Petak 10.2.2012...Na serveru ima 15 organizacija a to su: LSPD FBI SWAT Hitman
|BANDE| La Cosa Nostra
Yakuza
Los Santos Vagos
Ballas
I jos dosta bandi!
itd..Na serveru cete moci kupiti svoju vlastitu organizaciju sve ce biiti odradjeno na forumu Takodje ima oko 20 poslova a to su: Automehanicar Bus Vozac Dostavljac Advokat Detektiv ....itd Takodje mozete imati u posjedu kucu,biz,auto,motor,plovilo i letjelicu a u update-u dolaze jos stanovi i vikendice --- Ukoliko doÄ'ete u sto vecem broju imacemo nagrade za sve igrace, zato dodjite i uzivajte ...Ima mjesta u svim organizacijama ...I jos nekoliko slobodnih lidera... I da jos nesto napomenem bilo kakvo vrijedjanje sto se tice vjere ce biti kaznjeno BAN-om  -------------- Registracija na forum obavezna : http://balkan-country.game.ba/forum/forum.php --------------------------------------- NA SERVER SU SVI DOBRO DOSLI TOLIKO OD Balkan Country Tim-a IP::188.40.57.132:7780

Prosjecan broj igraca : 24/50 .. I usput ako budete dolazili na server javite se meni Caloder_Nappa i napisite na /report da sam vas ja pozvao tako da imate velike nagrade ...

Poslednja Izmena: Februar 13, 2012, 16:26:25 POSLE PODNE od ^sAlvaTor^
------------------------ Trazim Dobrog Skriptera Koji Ce Iskriptati Zajedno Samnom Citav Mod Od 0 ... Nesto sasvim novo , Nagrada : Admin lvl 1337 + Kesh ..... ------------------------------------- PM !


Jel teško čitat pravila? :)
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster