Street's Creed NOVOSTI

Započeo THC David, Februar 11, 2012, 23:11:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Street's Creed


Nakon sto smo na otvorenju imali 124 igraca, doslo je do par problema. Prvo su nam par puta forum oborili, a nakon toga pronadjeni su mnogi bugovi na serveru. Evo sta smo rijesili od toga:


  • Ubacene kruzne poruke.
  • Popravljeni respecti.
  • AC sredjen 90% treba jos par stavri editat.

Stvari koje ce biti rijesene kroz par dana:

  • Payout bug.
  • Staviti vise pumpi.
  • U /gps dodati jos lokacija.
  • U /rules dodati jos pravila.
  • U /stats dodati ubista i smrti.
  • U /help dodati jos komandi.
  • Srediti da se gorivo od job vozila ne trosi.
  • Staviti da se /report komanda moze koristiti svakih 20 sekundi.
  • Ubaciti /giverank komandu.

I jos mnogo toga ocekujte kroz par dana.


www.sc-samp.com
8 5.2 5.2 3 2.1 4:7778 - Samo sastavite brojeve.
Poslednja Izmena: Februar 11, 2012, 23:12:47 POSLE PODNE od THC David

ricken

I sta ste vi tu ucinili ? 3 stvari rijesili ,a ostalo kroz par dana ? nide veze

Paco


Citat: Rickeη poslato Februar 12, 2012, 00:03:02 PRE PODNE
I sta ste vi tu ucinili ? 3 stvari rijesili ,a ostalo kroz par dana ? nide veze
To je nas trud, i netreba nam neko ko ce pljuvat po nasem radu.

Btw ti si danas trazio da ti skinemo lidera i banamo te jer hoces igrat na nekom drugom serveru. A dok si bio sa nama znao si lizat guzicu cijelom admin timu.  :-\

Citat: 3m1rb0y poslato Februar 12, 2012, 02:09:27 PRE PODNE
Payout bug od svih ovih ovdje 'novopecenih ideja'vam je najpotrebniji.

Brt u jednom satu dobijes 3 paya :)
Payout admini prate, ko to radi novac mu se skida na 0 i dobiva jail.

U jednom satu dobijes 2 respekta, to je na razmatranju dali da popravimoili ne.

Citat: Rickeη poslato Februar 12, 2012, 00:03:02 PRE PODNE
I sta ste vi tu ucinili ? 3 stvari rijesili ,a ostalo kroz par dana ? nide veze

Sta se ti javljaS? Rofl:

Nisi dobio admina tj. shvatio si da nemas sanse pa si otiso na neki drugi server?

Super je :)....

Sretno nam dalje :D
Jerry_Mortinson || River Side Member ||

"Kroz par dana" ljudi više neču znat za vas.

Vegas.

Sretno vam, ali ste malo toga uradili ...

ricken

Citat: JerryMartinson poslato Februar 12, 2012, 09:28:25 PRE PODNE
Citat: Rickeη poslato Februar 12, 2012, 00:03:02 PRE PODNE
I sta ste vi tu ucinili ? 3 stvari rijesili ,a ostalo kroz par dana ? nide veze

Sta se ti javljaS? Rofl:

Nisi dobio admina tj. shvatio si da nemas sanse pa si otiso na neki drugi server?

Super je :)....

Sretno nam dalje :D
Sta da kazem vi ste djeca retardi.Vidicemo za mjesec dana kako ce te vi govorit.Culi zbog admina ? Nisu jos rezultati dosli ,a boli me ona stvar server ce da popadne bruka je ovo sto si postavo samo brukas server kolko rade da su samo 3 stvari rijesili.Jos da napomenem da su vec 3 scriptera izmjenili krasna buducnost ce vam biti.
btw. Davide ti svugdje seres protiv Djure ,a sada pravis novi acc pa reklamiras sta reci djeco spustite se na zemlju.

Vidim uložili ste ogroman trud.. Češali ste muda do sada i drugi su radili za vaš server pa sam siguran da će tako i ostat. Više stvari trebate napravit nego što ste do sada "popravili".

LP Wang(Pisem s frendovog profila)
Poslednja Izmena: Februar 12, 2012, 10:51:15 PRE PODNE od David112

Ja cijenim svaki trud,a vi sto pljujete,zelio bih da vidim vase servere  ::)

...Neno...


Citat: Rickeη poslato Februar 12, 2012, 10:35:30 PRE PODNE
Citat: JerryMartinson poslato Februar 12, 2012, 09:28:25 PRE PODNE
Citat: Rickeη poslato Februar 12, 2012, 00:03:02 PRE PODNE
I sta ste vi tu ucinili ? 3 stvari rijesili ,a ostalo kroz par dana ? nide veze

Sta se ti javljaS? Rofl:

Nisi dobio admina tj. shvatio si da nemas sanse pa si otiso na neki drugi server?

Super je :)....

Sretno nam dalje :D
Sta da kazem vi ste djeca retardi.Vidicemo za mjesec dana kako ce te vi govorit.Culi zbog admina ? Nisu jos rezultati dosli ,a boli me ona stvar server ce da popadne bruka je ovo sto si postavo samo brukas server kolko rade da su samo 3 stvari rijesili.Jos da napomenem da su vec 3 scriptera izmjenili krasna buducnost ce vam biti.
btw. Davide ti svugdje seres protiv Djure ,a sada pravis novi acc pa reklamiras sta reci djeco spustite se na zemlju.
Da serem po Djuri zbog toga mi je banan stari acc, pa sam uradio novi i sta sad ?

Isprasili smo te sa SC-a niko te nije zelio u tim, i ako nemas sta pametno reci ne javljaj se u temi.

Btw hvala na cestitkama, uradili bi i vise ali skripter nam je na bolovanju, pa trenutno trazimo novog. :D  Ako je neko zainteresovan meni ili Dr. Strahinji na PM nek se javi.

ricken

Citat: THC David poslato Februar 12, 2012, 14:43:26 POSLE PODNE
Citat: Rickeη poslato Februar 12, 2012, 10:35:30 PRE PODNE
Citat: JerryMartinson poslato Februar 12, 2012, 09:28:25 PRE PODNE
Citat: Rickeη poslato Februar 12, 2012, 00:03:02 PRE PODNE
I sta ste vi tu ucinili ? 3 stvari rijesili ,a ostalo kroz par dana ? nide veze

Sta se ti javljaS? Rofl:

Nisi dobio admina tj. shvatio si da nemas sanse pa si otiso na neki drugi server?

Super je :)....

Sretno nam dalje :D
Sta da kazem vi ste djeca retardi.Vidicemo za mjesec dana kako ce te vi govorit.Culi zbog admina ? Nisu jos rezultati dosli ,a boli me ona stvar server ce da popadne bruka je ovo sto si postavo samo brukas server kolko rade da su samo 3 stvari rijesili.Jos da napomenem da su vec 3 scriptera izmjenili krasna buducnost ce vam biti.
btw. Davide ti svugdje seres protiv Djure ,a sada pravis novi acc pa reklamiras sta reci djeco spustite se na zemlju.
Da serem po Djuri zbog toga mi je banan stari acc, pa sam uradio novi i sta sad ?

Isprasili smo te sa SC-a niko te nije zelio u tim, i ako nemas sta pametno reci ne javljaj se u temi.

Btw hvala na cestitkama, uradili bi i vise ali skripter nam je na bolovanju, pa trenutno trazimo novog. :D  Ako je neko zainteresovan meni ili Dr. Strahinji na PM nek se javi.

Joj djete ti si jos u oblacima vi mene isprasili ? Pa kako si jadan ti neznas nikad istinu reci nego samo lagat zbog toga ce propast sc radi vas budala.

Imate li vi PM?Tamo se svadjajte ! -.-