[Pomoc]Wanted level,pjesma

Započeo Dane, Februar 10, 2012, 21:00:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:NX
Detaljan opis problema:Kad igrac dobije wanted level pisu mu da ima a nigdje ne prikazuje zvjezdice.
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://


Skripta koju koristim:NX
Detaljan opis problema:Htio sam napraviti da kad se igrac logira da mu pjeva pjesma pomocu ove variable:PlayAudioStreamForPlayer(playerid, "MOJ LINK PJESME");ali uvijek nešta neće.Znači stavio sam tu variablu pod OnPlayerRequestClass i kad se logira pjeva mu a ja bi htio da kad kuca lozinku i sve dok se ne spawna da mu pjeva pjesmu.A pod OnPlayerSpawn sam stavio ovu variablu:StopAudioStreamForPlayer(playerid)Znači molio bih pomoc od nekoga tko zna.
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

To nije varijabla kao prvo već funkcija. Kako očekuješ da ti radi kad si stavio MOJ LINK PJESME pod url.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Omg pa to sam vama stavio kod mene je link pjesme dobar konvertovao sam u mp3.
evo vam:
PlayAudioStreamForPlayer(playerid, "http://k002.kiwi6.com/hotlink/60415lpamw/Sorry.mp3");

Nekada jednostavno ne pokreće pjesme , meni se isto desi da mi neke pjesme ne želi pokreniti.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Februar 10, 2012, 21:29:04 POSLE PODNE
Nekada jednostavno ne pokreće pjesme , meni se isto desi da mi neke pjesme ne želi pokreniti.

možda je do preoterećenja mislim možda jer je pjesma velika ili nešta :D.Ali kako napraviti da samo svira na registeru i loginu a kad se prijavis da prestane?

Dobro si napravio , probaj s drugim linkovima.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Hmmm kojim otprilike?Išao sam na taj jedini znam.Ima onaj http://beemp3.com.Ali na toj stranici nemogu naci pjesmu koju ja hocu.Imate li što da mi preporučite?Btw..Zna li netko uvezi onog wanted levela rijesiti problem?