Balkan Force - Forum otvoren

Započeo Nxidza, Februar 10, 2012, 15:29:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 10, 2012, 18:11:39 POSLE PODNE
Sretno,mislim da vi imate onaj ukradeni mod sa balkan elite servera vidjet cemo kad se otvori.Sad necu nista osuÄ'ivati :P
Decko o cemu ti pricas?Kakve ja veze imam sa tim Balkan Elite-om?Ne interesujete me i ovo sto si sada rekao prvi put cujem,otkud ti to da smo mi neciji mod ukrali?Hvala bogu i Monk i ja smo sposobni naskriptati mod tako da nemam razloga zasto bih krao necije modove ,jos nesto...Imas li ti kakav dokaz?Ukoliko nemas ide prijava !

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 10, 2012, 18:11:39 POSLE PODNE
Sretno,mislim da vi imate onaj ukradeni mod sa balkan elite servera vidjet cemo kad se otvori.Sad necu nista osuÄ'ivati :P
Video sam ja, nema nikakve veze sa elite. pozz

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 10, 2012, 18:11:39 POSLE PODNE
Sretno,mislim da vi imate onaj ukradeni mod sa balkan elite servera vidjet cemo kad se otvori.Sad necu nista osuÄ'ivati :P
Hasmejah se sada nikad bolje u zivotu.
No,mod sam licno video mod nije ni B od balkan elite,mod je 1000 puta bolji,lepsi,unikatniji.

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 10, 2012, 18:11:39 POSLE PODNE
Sretno,mislim da vi imate onaj ukradeni mod sa balkan elite servera vidjet cemo kad se otvori.Sad necu nista osuÄ'ivati :P
Vidi ti njega molim te.Mod je default gtarp,mada nema sta mi tebi da se pravdamo,ti si samo jedno bezobrazno deriste koje pokusava da nam smesti i makne nas sa ovog foruma.Ako te nesto interesuje obrati mi se na PM.

Citat: Max Ritter poslato Februar 10, 2012, 20:19:40 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 10, 2012, 16:19:18 POSLE PODNE
Neznam zaÅ¡to zapinjete za forum... prosječan.. Å¡to je dovoljno.  :)
Sretno  :D

Slazem se i da moze jedno pitanjce za kreatore foruma mal offtopic koja je to tema koju koristite posto je slicnu prije imao geforce koju su svi imali pa je editovali i hvalili se kazem samo NEKI ne svi.

Tema je MysticJade i nije nicija nego nasa,skinuta sa dzinerstudio i editovana.

@ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ na kraju cemo mi biti krivi i dobicemo cenzuru predpostavljam zbog nekih sto zapocinju svadju bezveze..

IP treba da stigne sutra ili prekosutra..pratite forum ;)

Citat: ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ poslato Februar 10, 2012, 20:25:02 POSLE PODNE
Citat: [BF]Monk poslato Februar 10, 2012, 18:22:19 POSLE PODNE
Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 10, 2012, 18:11:39 POSLE PODNE
Sretno,mislim da vi imate onaj ukradeni mod sa balkan elite servera vidjet cemo kad se otvori.Sad necu nista osuÄ'ivati :P
Vidi ti njega molim te.Mod je default gtarp,mada nema sta mi tebi da se pravdamo,ti si samo jedno bezobrazno deriste koje pokusava da nam smesti i makne nas sa ovog foruma.Ako te nesto interesuje obrati mi se na PM.

jos jedan [cenzura]i post , ili post svade i zakljucat cu temu i sve vas prijavit super moderatorima!
Je li bre,sta ti hoces od nas vise?Lik nas je isprozivao i hocu da mu odgovorim !

Šta imaš njih prijavljivati SMOD-u kad ih je lik napao da su ukrali mod. cccc

Nemoj da opet moram intervenisat!
Pa zar nijedna tema nemože proć bez gl.uposti i svaÄ'a.. neki su očigledno ovisni o onom crvenom textu na vrhu foruma!

Daj bre ljudi, mod je orginalan kakav Balkan Elite ili kako već?
Odličan Forum, toplo preporučujem forum i uskoro server ;)


Tema nije loša, iako može i bolja. :D Sretno vam u daljnjem radu. ;)

Last nick: Paradox