HELP KELP HELPPPP

Započeo [BC]Dexy, Februar 21, 2010, 14:05:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

POMAZITE ako imate srca namjestio sam spawn ljepo di treba sve zakon ... spawn se nalazi a burgu al kada udem u igru se nes poremeti a nije to int.. jer sam probao /setint 0 i jos je tako nekuzim a kad se ubijem ljepo se spawnam... :'( :'( :'(
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


Hmm, ja mislim da je ipak stvar u interijeru...

SetPlayerInterior(playerid, 0);

Stavi to tamo gdje ti je taj spawn, nisi bas objasnio o cemu je rijec ("nes se poremeti" xD)
[/color]
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: [SA]Deo poslato Februar 21, 2010, 14:05:48 POSLE PODNE
POMAZITE ako imate srca namjestio sam spawn ljepo di treba sve zakon ... spawn se nalazi a burgu al kada udem u igru se nes poremeti a nije to int.. jer sam probao /setint 0 i jos je tako nekuzim a kad se ubijem ljepo se spawnam... :'( :'( :'(

Pogledaj dali si stavio dobro pocetni spawn..i deo ponekad se pitam sto se tebi desilo, scriptao si za samparenu dm..

i onda 3 mijeseca nista i oped se vratio u akciju xD i je... me ovo u zdrav mozak...

Citat: ZicMortal poslato Februar 21, 2010, 14:36:09 POSLE PODNE
Hmm, ja mislim da je ipak stvar u interijeru...

SetPlayerInterior(playerid, 0);

Stavi to tamo gdje ti je taj spawn, nisi bas objasnio o cemu je rijec ("nes se poremeti" xD)
[/color]


ti mene fakat smatras glupim ... mislis da se ja toga nebi sjetio staviti u scriptu?
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3