Trebam Pomoc.

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2010, 11:47:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Nisam znao kako ukratko u Naslovu da Vam opisem problem pa ajd ovako  ;)

Opis Problema
: Sta god da ubacim u skriptu, vozila neka, Prevedem pola skripte... Idem Compile i sve bude uredu, Ali kada udjem na server, nista od toga nije na serveru, nit je prevedeno. Gledao sam i tutorijale i pravilno sam ubacio ta vozila itd. Ako mi mozete pomoci, zahvalan sam.

P.S. Ako nemate nista reci sto bi mi pomoglo, ne govorite nista. Pocinjem tek skriptati i pratim tutove, tako da me mozete postediti postova tipa "hahahahah".



Hvala puno unaprijed.
Poslednja Izmena: Februar 21, 2010, 13:44:26 POSLE PODNE od OnlyMe
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


Citat: Baff poslato Februar 21, 2010, 11:55:43 PRE PODNE
hahahahah

Citaj :
Citat: OnlyMe poslato Februar 21, 2010, 11:47:49 PRE PODNE

Ako nemate nista reci sto bi mi pomoglo, ne govorite nista. Pocinjem tek skriptati i pratim tutove, tako da me mozete postediti postova tipa "hahahahah".


EDIT : Vjerovatno je ovo nesto veoma glupo i lagano, ali bih vas molio bez "hahahahah". BTW, Skontao sam da auta i objekte ubacujem putem filterskripte koju sam napravim. Ali kako cu prevod ? Preveo sam sve, compile-ovao ali ne bude prevedeno na serveru

::) :-[ >:(
Poslednja Izmena: Februar 21, 2010, 14:40:20 POSLE PODNE od OnlyMe
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Hmm, mozda si uzeo izvorni gamemod, i preimenovao ga i isao ga prevodit (ubacivat aute i sve to sto si rekao)...
Pa ti je u server.cfg taj izvorni kojeg si isao renejmat (to moras promjenit u taj kojeg si renejmo i prevodio)

Ovo je samo u slucjaju "mozda". Ako ne onda neznam  :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: ZicMortal poslato Februar 21, 2010, 14:41:38 POSLE PODNE
Hmm, mozda si uzeo izvorni gamemod, i preimenovao ga i isao ga prevodit (ubacivat aute i sve to sto si rekao)...
Pa ti je u server.cfg taj izvorni kojeg si isao renejmat (to moras promjenit u taj kojeg si renejmo i prevodio)

Ovo je samo u slucjaju "mozda". Ako ne onda neznam  :-[


Ovaj GM mi je poslao jaran, Nisam mu mjenjao naziv.
GM je  lslrp a u Script files pise : gamemode0 lslrp 1
Hvala u svakom slucaju
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: OnlyMe poslato Februar 21, 2010, 14:45:47 POSLE PODNE
Ovo je samo u slucjaju "mozda". Ako ne onda neznam  :-[[/color]

Ovaj GM mi je poslao jaran, Nisam mu mjenjao naziv.
GM je  lslrp a u Script files pise : gamemode0 lslrp 1
Hvala u svakom slucaju

[/quote]

Ako ti se  GameMode zove lsrp zasto ti onda u scriptfiles pise "lslrp 1" (sa tom jedinicom jos) :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

e ne znam bgm. Tako je i kod njega, a radi  xD  Evo promjenio sam sada samo na lslrp , opet na engleskom   >:(
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: OnlyMe poslato Februar 21, 2010, 11:59:15 PRE PODNE
Citat: Baff poslato Februar 21, 2010, 11:55:43 PRE PODNE
hahahahah

Citaj :
Citat: OnlyMe poslato Februar 21, 2010, 11:47:49 PRE PODNE

Ako nemate nista reci sto bi mi pomoglo, ne govorite nista. Pocinjem tek skriptati i pratim tutove, tako da me mozete postediti postova tipa "hahahahah".


EDIT : Vjerovatno je ovo nesto veoma glupo i lagano, ali bih vas molio bez "hahahahah". BTW, Skontao sam da auta i objekte ubacujem putem filterskripte koju sam napravim. Ali kako cu prevod ? Preveo sam sve, compile-ovao ali ne bude prevedeno na serveru

::) :-[ >:(

lol haha xD
ne moras auta u posebne FSe da stavljas ... to ideu Mod.. samo ne mozes ti auto da postavis u "OnPLayerGameText" xDD nego za sve imas odredjeno

Citas li ti sta sam ja napisao ?
- Ubacivao sam auta i objekte preko FS, dok ne skontam sta je problem u ubacivanju preko moda
- Nisam ih ubacivao pod onplayergametext, nego tacno gdje treba. Provjerio sam tutoriale.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

u server.cfg promijeni,napisi gamemode0 lslrp...
netreba ti ona jedinica pored...
a aute i objekte ubacujes pod OnGameModeInit...

Citat: Sam poslato Februar 21, 2010, 15:32:55 POSLE PODNE
u server.cfg promijeni,napisi gamemode0 lslrp...
netreba ti ona jedinica pored...
a aute i objekte ubacujes pod OnGameModeInit...

Promjenjeno server.cfg vec, Ubacivao sam tu. Sad sam ubacio i pokretnu kapiju, I SVE SAM UBACIO GDJE TREBA.

Ali prvo procitajte problem :  NISTA SE NE POJAVLJUJE NA SERVERU,  Nije ni prevedeno, a preveo sam sve  -.-'



EDIT : Sjeo, Razmisljao, Mucio se. Nasao sam gresku na kraju i ispravio, Hvala na pomoci.  Moze Lock  8)
Poslednja Izmena: Februar 21, 2010, 16:32:25 POSLE PODNE od OnlyMe
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


de ajde baff nepravi se pametan...lik trazi pomoc ko i svi -.-''
ja bi ti sada spicio bancinu -.-'' ::)







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




Baff

Citat: Firewall poslato Februar 21, 2010, 16:45:54 POSLE PODNE
de ajde baff nepravi se pametan...lik trazi pomoc ko i svi -.-''
ja bi ti sada spicio bancinu -.-'' ::)
i tko je rijesio na kraju problem? ON !
problem je ionako bio "noobovskog porijekla" te se mogao skontati samo da se malo razmislilo i pogledalo u kod,dali je on to uradio? NE,on je zatrazio pomoc na forumu gdje NIJE niti postovao dio koda niti ist... upucaj se matere ti...MA KOME BI TI BAN SPICIO? da ti ja opicim jednu u RL a? suti i zavuci se odakle si ispuzo...


hahahahah
Poslednja Izmena: Februar 21, 2010, 17:39:59 POSLE PODNE od Baff

Nije bio problem u kodu. Ja sam sat vremena pokusavao skontati, i radio preko FS. Poceo sam skriptati prekjuce, tako da ja jesam noob, te imam pravo postavljati noobovska pitanja. Ja da sam mod, tebe bih banovao, jesil ti meni pomogao sta sa onim "hahahaha" ?
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265