Thug Life RP [Portal, Forum, UCP, 6 novih sistema, ostalo]

Započeo Gotti747, Februar 07, 2012, 20:40:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hvala svima :D

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Februar 07, 2012, 21:01:58 POSLE PODNE
Ne sviÄ'a mi se nimalo.

                                                                         Jako lijepo , vidim da se trudite , samo nemojte odustati , sretno.

Fala Vaveticu :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

nije lose  ;)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Odlicno igram cim se otvori...
Preobri sistemi!!!
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.


Vegas.

Sudeći po opisu i organizaciji, to će biti dobar server !

Hvala ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



hmm Gagi moj najbolji kolega kad nesto radi nemoze da nevalja

Sretno momci sve najlepse vam zelim  :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Sretno momci  :)
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!



Samo cu 2 stvari reci.

Dobro je sve to ali ipak sam ja bolji  :-* , a ako onaj paco bude golman ja cu biti deffanzivac tako da me nece moci preci protivnicki napadaci i tako ce paci biti dosadno hahha :)


Citat: Vampire Diarie's poslato Februar 07, 2012, 22:45:17 POSLE PODNE
Samo cu 2 stvari reci.

Dobro je sve to ali ipak sam ja bolji  :-* , a ako onaj paco bude golman ja cu biti deffanzivac tako da me nece moci preci protivnicki napadaci i tako ce paci biti dosadno hahha :)
Hhahaha moze ti bidi deffanzivac,a ja cu biti odbrambeni igrac :P