Thug Life RP [Portal, Forum, UCP, 6 novih sistema, ostalo]

Započeo Gotti747, Februar 07, 2012, 20:40:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gotti moram ti priznati očekivao sam dosta od tebe ali ovoliko . . . samo rječi hvale niÅ¡ta drugo, svaka čast svima koji su skriptali i doÅ¡li na ovakve sjajne ideje.  :)

Vecu zahvalu oko skriptanja daj Gagiju :D

Hvala








Forum je offline, i bice tako sve dok sa gamehosting.rs ne preusmere domen na novu IP adresu jer je Gigi sinoc vrsio migraciju hosta, ne znam kada ce oni to uraditi tako da molim vas nemojte me nista vise pitati oko toga..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


BUMP

Na forumu otvorene prijave za mapere, BETA TEST mozda do kraja ove nedelje

http://thug-life.info/forum/index.php?topic=273.0
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri