[MAP] Izrada gornjeg burga.

Započeo Vegas., Februar 07, 2012, 10:20:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Vegas.

Trenutno radim na projektu Gornji Burg , poÅ¡to mi je ponestalo ideja želio bih od vas čuti neke, i naravno komentare na dosadaÅ¡nje uraÄ'eno.

1.

2.

3.

4.


Moji planovi : Kada završim za zidinama, pokriću sve sa staklom mislim na krov, tj da bude od stakla, malo uljepšati (ubaciti svjetla, cvjeće itd..)
Poslednja Izmena: Februar 07, 2012, 10:24:25 PRE PODNE od [GS]Vegas.

Paco

Promijeni pod dole od burga nemoze ostat ovaj ruzno izgleda,i nemoj stavljat onno zeleno xd inace rad je dobar 8.5/10
Poslednja Izmena: Februar 07, 2012, 10:24:24 PRE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ

Vegas.

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 07, 2012, 10:24:05 PRE PODNE
Promijeni pod dole od burga nemoze ostat ovaj ruzno izgleda,i nemoj stavljat onno zeleno xd inace rad je dobar 8.5/10
Ako budem imao snage xD, znam tačno šta ću staviti :) . Hvala.

Begii





Odlican si,  ;) znam da dugo traje mapanje i dosadi, mapas slicno meni, precizno, to uzima puno vremena i zivaca..
Nemaoras nigdje zurit, mene je znala cesto glava zabolit mapajuci.
Jednu sam zgradu na 4 sprata od temelja do krova mapao 14 dana po oko 3 - 4 sata dnevno mapanja.
Ubaci dosta cvjeca i po mogucnosi neku fontanu, probaj zazidat ovaj znak sto na njemu pise, na zadnjem spratu i od nega napraviti wc, ako ti sr da naravno
Kad zavrsisi sve stavi vise slika iz svih uglova jer ti je mapa stvarno dobra 10/10

Vegas.

Citat: JuustyGe poslato Februar 07, 2012, 17:51:17 POSLE PODNE
Odlican si,  ;) znam da dugo traje mapanje i dosadi, mapas slicno meni, precizno, to uzima puno vremena i zivaca..
Nemaoras nigdje zurit, mene je znala cesto glava zabolit mapajuci.
Jednu sam zgradu na 4 sprata od temelja do krova mapao 14 dana po oko 3 - 4 sata dnevno mapanja.
Ubaci dosta cvjeca i po mogucnosi neku fontanu, probaj zazidat ovaj znak sto na njemu pise, na zadnjem spratu i od nega napraviti wc, ako ti sr da naravno
Kad zavrsisi sve stavi vise slika iz svih uglova jer ti je mapa stvarno dobra 10/10
WC uraÄ'en xD. Da, baÅ¡ dosta vremena zauzima, imam ja i bolji od ovog burg ali ima preko 1k objekata i In-Game se teže učitava ... :S

9/10 dobar si
Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.



medin

Pa meni nevalja jer nema krova inace sa krovom Excelente  8)

Ako je tvoja mapa,odlicna je,meni se bas svidja.

Napokon malo drugaciji dizajn burga. :)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Vegas.

Citat: Partybreaker poslato Februar 08, 2012, 09:34:17 PRE PODNE
Ako je tvoja mapa,odlicna je,meni se bas svidja.

Napokon malo drugaciji dizajn burga. :)
Naravno da je moja, baš sam i hteo da napravim nešto unikatno što se tiče burga ..