Trazi se..

Započeo [LH]Prozivka, Februar 06, 2012, 15:59:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima,

Sigurno ste culi da sam hteo otvoriti "Stunt" server na kojem ce igrati Englezi i Ex-Yu igraci. Odlucio sam da ga napravim, medjutim nemamo dizajnera za forum koji bi nam pomogao. Gutic je zatvoren kao sto znate tako da bi mi trebao neki dizajner koji bi lepo izdizajnirao forum temu.

I molim vas da mi se ne javljaju ne iskusni ljudi (tj neki bot koji prvi put edita) to svarno mrzim.
Takodje ako mozete da mi ne kazete da idem na Balkan-SMF jer pola ljudi koji znaju dizajnirati nisu na tom forumu.

Hvala svima sto citate ovu temu.
Vas, www.felna-gaming.com
Poslednja Izmena: Februar 06, 2012, 16:00:14 POSLE PODNE od [LH]Prozivka

Sa ovim čovjekom radim server, nema veze. Platiću ja ako treba, ali trebaju se ispuniti neki uvjeti, tj. kakav forum treba biti itd..
Slična tema na jednom forumu od serveru, pa ko se javi dogovorićemo se vrlo lako..

Paco

samo glupo mi ovo felna ali eto sretno sa serverom i trazenjem ja bi ti pomogao ali nisam tu neki  pro znam neke pojedinosti nek ti pomogne ko ima vise iskustva

Citat: [TL:RP]Ñ•Ñ"σηâ,,¢ poslato Februar 07, 2012, 12:56:53 POSLE PODNE
Sa ovim čovjekom radim server, nema veze. Platiću ja ako treba, ali trebaju se ispuniti neki uvjeti, tj. kakav forum treba biti itd..
Slična tema na jednom forumu od serveru, pa ko se javi dogovorićemo se vrlo lako..

Poslao sam ti PM na balkan smf jer ste i tamo otvorili temu.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Moja preporuka Partybreaker jer stvarno se momak previse razumije :)

Citat: [LH]Prozivka poslato Februar 06, 2012, 15:59:57 POSLE PODNE
Pozdrav svima,

Sigurno ste culi da sam hteo otvoriti "Stunt" server na kojem ce igrati Englezi i Ex-Yu igraci. Odlucio sam da ga napravim, medjutim nemamo dizajnera za forum koji bi nam pomogao. Gutic je zatvoren kao sto znate tako da bi mi trebao neki dizajner koji bi lepo izdizajnirao forum temu.

I molim vas da mi se ne javljaju ne iskusni ljudi (tj neki bot koji prvi put edita) to svarno mrzim.
Takodje ako mozete da mi ne kazete da idem na Balkan-SMF jer pola ljudi koji znaju dizajnirati nisu na tom forumu.

Hvala svima sto citate ovu temu.
Vas, www.felna-gaming.com


Bot je čim edita smf temu a ne napravi svoje. Moja preporula ako već plačate platite gotovu temu od 0 kako bi bili posebni...