Balkan-Elite Reopening 05.02.2012 u 15:00h!!!

Započeo Paco, Februar 04, 2012, 23:54:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Paco

Evo kao sto ste mogli vidjeti na otvaranju je bio bug,ustavi bilo je mnogo warninga u skripti cak preko 500  warninga.Uglavnom smo to popravili reotvaranje je 05.02.2012 u 15:00h.Izvnite na neugodnosti,onom headu sto je psovao je uklonjen admin i maknut je sa servera.Forum trenutno neradi jer nije do nas nego do hostera mi bi popravili ali nemozemo cekamo hostera www.balkan-elite.com.
Ocekujemo vas u sto vecem broju,a forum ce se valda rijesiti... IP: 78.46.21.212:7736.

I jos jednom izvinite zbog neugodnosti,ako bude opet zatvorit cemo server i pomno proucit skriptu posto je raÄ'ena od 0 mozemo ocekivati mnogo bugova,uglavnom cekamo vas u sto vecem broju pa da oborimo taj rekord..

Opis servera mozete naci ovde: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=37359.0
Poslednja Izmena: Februar 04, 2012, 23:55:05 POSLE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ


Paco

Hvala,nadam se dolasku i drugih ono smo sjebali otvaranje zbog nekog buga

Paco

Citat: ..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Februar 05, 2012, 09:17:28 PRE PODNE
Srecno,ulazio sam par puta al spawn je stvarno vrh ;) ajde srecno sa ponovnim otvaranjem :)

Hvala,nadam se da to vrh znaci dobar :) dodi nam opet

N0NE


Paco


Paco


Begii

Ja vam nikad necu oprostiti , dodjem na server da igram a ovaj odmah po majci .
A majka mi ..... je lose  :(  ::)

Paco

Nismo mi nego neki idiot :( izvini skinut mu je head i bananka je dobio  ;D :D :D

Begii

Al ovo se neoprasta, evo samo 1 slika od mnogih , necu da vam narusavam reputaciju servera  ;)



Paco

ja nemogu sad nista,lik je jednostavno psovao ja sam ga ban i skino sma mu heada sta cu sad....Izvini

Paco

Iznite za DP ali lock ovo server se zatvara,ali ce se uskoro otvoriti ali nece bas uskoro imamo mnogo toga uraditi.Imacete neki DM mod na serveru da se mozete zabavljati,pravi mod necete tako uskoro vidjeti moramo sve fino uraditi i bez bugova posto je mod od 0 i ima mnogo bugova
Poslednja Izmena: Februar 05, 2012, 16:22:04 POSLE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ