Reopening Street's Creed + update [Subota 04..02 u 21:00]IP:85.25.232. 14:7778

Započeo Dr Strahinjaâ„¢, Februar 03, 2012, 22:58:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

IP:85.25.232.
14:7778


Ah poceli smo katastrofalno , pozurili da ne cekaju igraci predvideli neke bugove + nam ljubomorni hackali forum itd i u tom jeku smo imali nevidjen broj igraca na otvaranju 124 a bilo bi i vise da AC nije poludeo jer su sa xx-a dosli da cheataju.
Forum je vracen ali ide ispocetka , steta imali smo 500clanova i prosek 60/80/90 online. Uglavnom forum je vracen evo linka
www.sc-samp.com na privremenoj jer temi jer nemamo sada vremena i to sredjivati. Bice sredjeno posle .
Sto se tice skripte ubaceno je dosta novih stvari i svi bugovi su ispravljeni. Da bi se isklupili uradili smo sitne updatove skripte.
Update by Wang!


Npr komanda /help sada izgleda ovako http://i.imgur.com/2OmXq.png
Komanda za /animacije izgleda ovako http://i.imgur.com/htVOK.png
Plata se ne dobija ako ne radite , morate odraditi posao da bi vam stigle pare [isto vam izadje ovako kao i za animacije i help] i pare dizete na bankomatima sa komandom /payout a automat i /atmhelp izleda ovako http://i.imgur.com/w1UWR.jpg
Nema polaganja za license sada se u opstini/opcini kupuju sa komandom /license koja izgleda ovako http://i.imgur.com/otyS0.png
I jos puno stvari je dodato.


Za lakse snalazenje oko poslova i lokacija evo jednog malog objasnjenja:

Crnom Bojom vam je oznacen posao:Gun Diler
Ljubicastom Bojom vam je oznacen posao:Ratar
Zutom Bojom vam je oznacen posao:Smetlar
Svjetlo Plavom Bojom vam je oznacen posao:Dilera Droge
Pink Bojom vam je oznacen posao:Pilota
Crvenom Bojom vam je oznacen posao:Kosaca Trave
Zelenom Bojom su vam oznaceni poslovi:Vozac busa,Bolnicar,Mehanicar,Cistac ulica(takodje tu se nalazi PD,Opcina,Disko,Banka,Binco itd.
~
Cikica oznacen Zutom Bojom:Vagos zajedno sa svojim Racerima The Lordz koji su oznaceni carom.
Cikica oznacen Ljubicastom Bojom:Ballas zajedno sa svojim Racerima Vixens koji su oznaceni carom.
Cikica oznacen Svjetlo Plavom Bojom:Aztecasi zajedno sa svojim Racerima Legion koji su oznaceni carom.
Cikica oznacen Zelenom Bojom:Grove Street Family zajedno sa svojim Racerima Legacy koji su oznaceni carom.
Plavom Bojom vam je oznacena Predsjednikova Rezidencija.

Slika : http://www.zaslike.com/files/lhj1t6jrwkbs21fpiom4.png




Jos bitnijih mesta gde mozete raditi ilegalne jobove






Ukratko opis a detalljan mozete naci u ovoj prosloj temi http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=36924.0

Street's Creed je ukrstena kombinacija tipova servera razlicitih vrsta (gang war, race, rp). Nas admin tim koji se sastoji od samih legendi i iskusnih momaka je mesecima smisljao sisteme pocevsi od ekonomije do gradonacelnika i nakon mucnog dugotrajnog rada predstavljamo vam Street's Creed, server za sve.
________________________________________
U sledecih par teza bice vam pretstavljeni samo neke od zanimljivosti koje SC nudi:

Bande: Postoji 4 gang team-a koji deluju na teritorijama izmedju LS-a SF-a i LV-a. Svaki gang ima svoj gradic i bazu u njemu. Cilj bandi je reketiranje Lead Towna, odnosno gradica koji je spawn place obicnih igraca, policije, centar za prodaju oruzija, tu su takodje i glavne stanice autobusa, taksija i jos mnogo drugih stvari. Proces ce se odvijati tako sto ce Lead Town na mapi stalno biti obelezen bojom bande koja ga trenutno drzi i svakom igracu online koji je clan te bande ce na racun dospevati odredjeni novac, sve dok je teritorija pod njihovim vlasnistvom.
________________________________________
Race teamovi: Takodje se dele u cetiri boje kao i bande i dele gradice sa gangovima pod istom bojom. Oni se trkaju po sistemu cuvene igrice Juiced 1. Trke se odvijaju po gradovima (LV, LS i SF) u kojima su namapane ogradjene staze bas kao na Juiced-u. Sistem funkcionise tako sto timovi dodju na startnu liniju gde je prethodno objavljena trka, uloze novac i nakon trke odlaze spustenih glava odnosno sa novcem druge organizacije.

To bi bile SAMO neke od zanimljivosti koje mozete naci na nasem serveru, tu je i
*Stabilna ekonomija osmisljena detaljno sa kojom nikad nece doci do potrebe za global restartom, odnosno nikada novac nece izgubiti vrednost.
*Car ownership
*Weapon drop
*Money drop
*Gradonacelnik koji brine o ekonomoji servera
*Razvijen anti abuse i ani cheat sistem do najsitnijih detalja
*Gro zanimljivih i novih poslova do sada ne vidjenih u samp svetu.
*Veliki broj zanimljivih eventa
*Razvijen i unapredjen sistem policije kao organa reda
*Zanimljive i lepo uredjene mape.
I jos mnoge, mnoge druge zanimljivosti. Hvala na paznji, uzivajte u igri!
Poslednja Izmena: Februar 04, 2012, 15:55:19 POSLE PODNE od Dr Strahinjaâ„¢


||HEAD Administrator on United Balkan||
||Ex Game Admin[1337] and GMOD on Los Balkan||
||Ex HEAD Administrator on Street's Creed||


Nemoj lagati da je AC sjeban zbog cheata.
Nego niste dobro sredili Junk Buster,znam ja kako je kod mene na Street Lifeu bilo,isti problemi,nije lijepo da se neko optuzuje bezveze.

Sretno.
[/center]

Citat: [LB]Veseli Farmer. poslato Februar 03, 2012, 23:06:58 POSLE PODNE
Nemoj lagati da je AC sjeban zbog cheata.
Nego niste dobro sredili Junk Buster,znam ja kako je kod mene na Street Lifeu bilo,isti problemi,nije lijepo da se neko optuzuje bezveze.

Sretno.

Ne optuzujem nikog , xx  je none....


||HEAD Administrator on United Balkan||
||Ex Game Admin[1337] and GMOD on Los Balkan||
||Ex HEAD Administrator on Street's Creed||




Ip:85.25.
232.14:7778
Poslednja Izmena: Februar 04, 2012, 13:18:47 POSLE PODNE od Dr Strahinjaâ„¢


||HEAD Administrator on United Balkan||
||Ex Game Admin[1337] and GMOD on Los Balkan||
||Ex HEAD Administrator on Street's Creed||

Tko god doÄ'e zaigrati kod nas, neće zažaliti. :)

Svi bugovi su ispravljeni i zajamčena vam je veoma kvalitetna igra.

Citat: Dr Strahinjaâ,,¢ poslato Februar 03, 2012, 22:58:55 POSLE PODNE
*Razvijen anti abuse i ani cheat sistem do najsitnijih detalja
Tolko da dok se negdje heal-aš, kika te AC. :)


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...


SC je jedan odličan server, ne samo server već jedna odlična zajednica. Žao mi je što su vam srušili forum jer je na izgled bio vrlo lijep. Ali ne bi bilo loše da se GoldMoon tema edituje i malkice preuredi, privuklo bi više članova 100%. Želim vam svu sreću i uspijeh!



Marko Boss

Ljudi dodjite na Street's Creed, necete sazaliti. Pored silnih poteskoca administracija je uspela da otvori server kako valja zato dodjite i ucinite nam zajednicu jos lepsom  :)