Eror!

Započeo Richter, Februar 19, 2010, 22:31:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CitatC:\Documents and Settings\Schwarzenegger\Desktop\RolePlayArena1\gamemodes\gf.pwn(8) : fatal error 100: cannot read from file: "morphinc"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Ja ocu u dok se Regas na serveru ocu promijenit tamo naziv servera sam promiojenio i sada ocu compile i ovo mi doÄ'e

pls pomozite :(

http://www.2shared.com/file/11513825/8705907/morphinc.html skines ovo i isto stavis kao sto sam ti objasnio za ono proslo.Znaci ides u folder pawno>include i tu stavis ovo sto skines.Pa pokrenes pawno ubacis mod i kompilas. ;)
Poslednja Izmena: Februar 19, 2010, 22:36:53 POSLE PODNE od _JoKeR_

Tnx ti si car

ee a koji Mod stavim
taj koji ima Eror ???

Ako si ubacio sve kao sto sam ti rekao u folder include.Znaci sad uzmes pawno ubacis mod i kompilas  ;)

jesam radi sada jos jedno (valjda nisam dosadan) a nisam roden za skriptanje a ocu imat server...
a pitanje da ne otvaram teme tamo dolje u desnim kutu mi pise staro ime servera kako da to promijenim ???

Citat: Daya poslato Februar 19, 2010, 22:45:19 POSLE PODNE
jesam radi sada jos jedno (valjda nisam dosadan) a nisam roden za skriptanje a ocu imat server...
a pitanje da ne otvaram teme tamo dolje u desnim kutu mi pise staro ime servera kako da to promijenim ???

Otvori u pawnu taj gamemod, CTRL + F, upiši to staro ime servera i search..

[size=10pt][size=10pt]Otvori u pawnu taj gamemod, CTRL + F, upiši to staro ime servera i search..
[/size][/size]

Nije on mislio na to koliko sam ga ja shvatio  :P
Daya to je textdraw znaci ukucaj u trazilicu u modu:
CreateTextDraw i tu ceti biti ime tog servera od kog si skinuo mod i promeni to u ime koje hoces  ;)
Ako nebudes uspeo add me na msn: [email protected] ja cu da te prihvatim sendas mi mod i prebacim ti u ime koje hoces da pise...
Poslednja Izmena: Februar 19, 2010, 22:52:34 POSLE PODNE od _JoKeR_