[GameMode] City Life RolePlay v2.0

Započeo ...Nikola..., Januar 30, 2012, 13:24:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Onako nije nesto mod

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

neradi pola komandi!   :'( :'(
ali je gm zakon
i trebas dodati komandu /stuck ako moze
Real Life RolePlay


Par pitanja:

Kad ukucam komandu /kupimoto izbaci mi da ta komanda nepostoji..
Kad ukucam /rentcar ili /rentmoto nista se nedesava..
Kad udjem u neki auto ili motor, koji se nalaze u salonu i izadjem iz njega ne mogu ponovo da udjem. Kao i npr. kupio sam jedan auto i ne mogu u opste uci u njega radio sam i /v lock isto ne moze.
I ovo pomesani ID barem ja mislim da je o tome problem, ako znate kako da ispravim?
http://www.zaslike.com/files/7nleubsuaqox257etbaw.png

Hvala.. :)
-=Last Gaming=-193.192.58.216:7791

Izradjujem website, vise na pm.


Mod je odlican,ali imam problem da mi neradi nijedna komanda,pa ako ko zna u cemu je problem neka mi odgovori.

Daj stavi slike ono od onog sto si ti napravio :D

Mod je dobar, ispravio sam neke bugove jedino ne znam kako da ispravim problem sa ID-vozila
Neko resio taj problem? Zato i nerade komande /rentmoto i /rentcar. Npr.. /rentmoto je na neka vozila djubretara..Skroz izmesani ID moze neka pomoc?
-=Last Gaming=-193.192.58.216:7791

Izradjujem website, vise na pm.

Brate moj evo ti 8/10 zbog malih bugova ali je sve oke svidja mi se ;) ee ii da tamod e je LCN to su drzavna kola ;)



DOBAR MOD ALI KAKO POSTATI ADMIN JA KUCAM /RCON LOGIN I SVOJ RCON ALI NEMOGU DA NEKOG KICK I TO...

Citat: Samir1234 poslato Februar 17, 2012, 18:57:25 POSLE PODNE
DOBAR MOD ALI KAKO POSTATI ADMIN JA KUCAM /RCON LOGIN I SVOJ RCON ALI NEMOGU DA NEKOG KICK I TO...

drugi post pises isto, ovako nedaje se na svim GM-a admin preko rcon negdje moras sam dodat direktno u fulderu, ovako idi evo ti putanja

Desktop\City Life RolePlay\scriptfiles\Korisnici otvoris korisnici i daj sebi tu admin lvl..

Hvala ali ne razumijem sta trebam ukucat da budem na duznosti :o :

kada admini stvaraju kola na /getcar kako da ih maknu sa puta da ih izbrisu posto je ono mapa puna kola tako razbacanih po putu zna li neko?