Balkan UnderLine RPG -Globalni restart ! (Veceras) 20:00h

Započeo Partybreaker, Januar 25, 2012, 22:33:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Aoo pustite CH ,kopije nisu nista sta ka da su oni izmislili sve te komande pa i da kopiramo sta ce sad oni ,da se ubijemo ? Server opste nije kopirao CH i dobar je
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.





Tex

Sretno malo se CH kopira :D

Dobar opis i docu na server!
EDIT:Nije moje da se mijesam ali samo kazem jedno 50% se kopirali sa CH-a!
Poslednja Izmena: Januar 26, 2012, 14:30:45 POSLE PODNE od Tex

da te ne banam odmah jer upravo to bi i trebao... upozorenje za tebe: brisi kopirane stvari! ako ne mozes sam shvatiti koje su onda ti ne mogu pomoci!

Tex

Citat: Dude poslato Januar 26, 2012, 14:34:02 POSLE PODNE
da te ne banam odmah jer upravo to bi i trebao... upozorenje za tebe: brisi kopirane stvari! ako ne mozes sam shvatiti koje su onda ti ne mogu pomoci!

Stan sistem ste pravili kao na CH!I kopirali ste 3DText!
Logo izbrisi te et da vam pomognem!

Ja mislim da je malo stvari ili gotovo nimalo kopirano,mozda jedna stvar : taj logo.

Zelim nam pozeliti srecu......
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

server zakljucan, vidimo se u 20h u sto vecem broju  ;)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


jeste maknuli kopirane stvari? imas sat vremena da odgovoris inace ti brisem account i cenzuriram tvoj server 4ever!

Citat: Dude poslato Januar 27, 2012, 15:53:44 POSLE PODNE
jeste maknuli kopirane stvari? imas sat vremena da odgovoris inace ti brisem account i cenzuriram tvoj server 4ever!

Zoki to ti je samo logo sta ima veze ionako sada vi novi mod ubacujete za novi mesec koji ce se zvati RolePl4y .. Pusti ljude nema veze nije velika stvar taj logo samo neka promene boju ako je toliko to ..   ;D

Logo promijenjen, http://zaslike.com/files/ob8mddnxdtp66wv861d7.png dokaz

stanovi nisu kopirani kao sto neki kazu -.-

to je filterscript tako da nismo mogli to iskopirati -.-

Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 17:31:34 POSLE PODNE od Partybreaker


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info