GTX UCP, ACP & Potpisi

Započeo Slay, Januar 25, 2012, 00:14:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Raven poslato Januar 25, 2012, 16:44:40 POSLE PODNE
Ljepo i svida mi se dizajn no jel ono server Raven"s edit ?
Vidim da imate ljepog skriptera pa iskoristite to i pocnite raditi na svom modu ili bar editu nekog boljeg monda , novijeg i koji nije puno viden
Ili bar taj Ravens editajte do kraja da se ne vidi da je to ravens (promjenite intro itd)
jesi ti promasio temu?  :D

Citat: Raven poslato Januar 25, 2012, 16:44:40 POSLE PODNE
Ljepo i svida mi se dizajn no jel ono server Raven"s edit ?
Vidim da imate ljepog skriptera pa iskoristite to i pocnite raditi na svom modu ili bar editu nekog boljeg monda , novijeg i koji nije puno viden
Ili bar taj Ravens editajte do kraja da se ne vidi da je to ravens (promjenite intro itd)

Ti prolupo jarane..
[/center]

Citat: Raven poslato Januar 25, 2012, 16:44:40 POSLE PODNE
Ljepo i svida mi se dizajn no jel ono server Raven"s edit ?
Vidim da imate ljepog skriptera pa iskoristite to i pocnite raditi na svom modu ili bar editu nekog boljeg monda , novijeg i koji nije puno viden
Ili bar taj Ravens editajte do kraja da se ne vidi da je to ravens (promjenite intro itd)
Kakve veze ima njegova lepota sa skriptanjem ? :D

Omasi ti temu ... ;)

Btw,extra Extreme svaka cast ... :)

Citat: Nxidza poslato Januar 25, 2012, 17:00:46 POSLE PODNE
Citat: Raven poslato Januar 25, 2012, 16:44:40 POSLE PODNE
Ljepo i svida mi se dizajn no jel ono server Raven"s edit ?
Vidim da imate ljepog skriptera pa iskoristite to i pocnite raditi na svom modu ili bar editu nekog boljeg monda , novijeg i koji nije puno viden
Ili bar taj Ravens editajte do kraja da se ne vidi da je to ravens (promjenite intro itd)
Kakve veze ima njegova lepota sa skriptanjem ? :D
Hahahaha, Extreme, eto tebi udvaraca :D

Najbolje od svega je šta mod NEMA VEZE sa Raven modom ili kako se već zove, ali nema veze, mod je edit starog mexico roleplay moda, a taj mod je edit GF moda tako da....
Kristijan Stipić


Tex

Nije moje da se mijesam ali kad je CH napravila potpise svi su onda poceli praviti!
Ucp je dobar nego kad ce se moci regati preko stranice?

Citat: Tex poslato Januar 26, 2012, 14:34:29 POSLE PODNE
Nije moje da se mijesam ali kad je CH napravila potpise svi su onda poceli praviti!
Ucp je dobar nego kad ce se moci regati preko stranice?

Svatko ima pravo na svoje mišljenje ali CH nije prva koja je to napravila, jest na balkanu ali nije i šire...
Kristijan Stipić

J4€k

Da vam kazem da nisam promasio temu vec sam rekao Da je UCP ljep
I bio sam posjetio server i ima indentican intro kao i ravens mod pa sam pomislio da je ravens edit
Ugl ispricavam se i sretno vam dalje

i nisam prolupao -.-"

Nema veze... Napravljen još jedan dizajn potpisa
Kristijan Stipić

svaka cast, dobre stvari si ubacio :D

meni je ovo odlicno!

bravo.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Prelepo samo tako nastavite 10/10


Samo me zanima gde mogu naci UCP da instaliram na Forum ??


Citat: [Bp]Eric_Mendez poslato Februar 01, 2012, 17:58:46 POSLE PODNE
Samo me zanima gde mogu naci UCP da instaliram na Forum ??

Moraš ga sam napraviti tj. moraš poznavati PHP jezik kako bi mogao to izvesti, a sada već ima i na samp forumu neki PHP predlošci samo ih moraš urediti.
Kristijan Stipić

ucp super a od potpisa mi se najvise sviÄ'a ovaj od Extrema sto ima u potpisu (GTX-a)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_