[VIDEO] Animation Review [FS]

Započeo Slay, Januar 21, 2012, 00:42:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

NAPOMENA: Ova filter skripta je joÅ¡ u izradi, bit će objavljena za koji dan, možda već sutra ako će mi se dati zavrÅ¡iti je. Uglavnom radi se o pomagalu koje možete koristiti u svrhu pregleda animacija, kako bi si olakÅ¡ali posao kada naÄ'ete svoju željenu animaciju pritiskom na gumb 'Spremi' će se kod automatski spremiti u scriptfiles folder gdje će te ga moći koristiti u danje svrhe. PoÅ¡to animacija ima jako puno i radim po kategorijama treba mi malo vremena da ih sve ubacim, za sada ih ima blizu 400 Å¡to je isto jako puno i može biti od velike pomoći, uglavnom, eto, komentirajte, nadam se da će nekima pomoći.


TEST DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/89c1d0fd9d/
Ako je problem što sam objavio samo .amx za sada ispričavam se, ali bi htio dovršiti do kraja pa onda objaviti sve, a ovo možete koristiti kako bi isprobali, napravio sam kao 'demo' verziju, možete spremiti SAMO jednu animaciju u file, a kada objavim cijelu moći će se ne ograničeno.
Poslednja Izmena: Januar 21, 2012, 13:44:41 POSLE PODNE od GTX
Kristijan Stipić

Ja nemam reci,ti si rodjen samo za uspeh nista za nisi drugo..
Odlicno,Odlicno 100.

Citat: [RG]Dj.Nik poslato Januar 21, 2012, 00:44:18 PRE PODNE
Ja nemam reci,ti si rodjen samo za uspeh nista za nisi drugo..
Odlicno,Odlicno 100.
Nema ovo veze sa GTXom  :D



Odlicno si se setio, mnogima ce pomoci ovo, kao i meni.
Svaka cast! : )

Citat: [CЯP] joXy_ poslato Januar 21, 2012, 00:47:16 PRE PODNE
Citat: [RG]Dj.Nik poslato Januar 21, 2012, 00:44:18 PRE PODNE
Ja nemam reci,ti si rodjen samo za uspeh nista za nisi drugo..
Odlicno,Odlicno 100.
Nema ovo veze sa GTXom  :D



Odlicno si se setio, mnogima ce pomoci ovo, kao i meni.
Svaka cast! : )
Nema veze sto nema veze sa GTXom,nego samo kazem..
Ali ovo ce mnogima na balkanu pomoci.


vlado_plavsic



Vrlo jednostavno za napraviti , ali jako korisno , pogotovo onima kojima treba animacija a ne znaju koja je koja.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 21, 2012, 01:26:36 PRE PODNE
Vrlo jednostavno za napraviti , ali jako korisno , pogotovo onima kojima treba animacija a ne znaju koja je koja.
svaka cast !!!

Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.




Evo sad bas uzmem da probam, i kad odaberem kategoriju u dialogu nece da prikaze. Kao da nista nisam uradio.

Citat: [CЯP] joXy_ poslato Januar 21, 2012, 13:36:39 POSLE PODNE
Evo sad bas uzmem da probam, i kad odaberem kategoriju u dialogu nece da prikaze. Kao da nista nisam uradio.

Koristi blank mode, možda ima konflikt sa tvojom skriptom, compile je sa 0.3d
Kristijan Stipić