[MAP] Kafe 'CasanovA'

Započeo SteXi.ılllı., Januar 19, 2012, 23:57:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


ne vidim tocnu lokaciju, bolje bi bilo da si to malo dalje sliko, ali nije lose ni ovako

9/10

To ti je ono gde je cesto gunshop bizz pa iza, kod gleen park jezera :)
Hvala za ocenu :)
Poslednja Izmena: Januar 20, 2012, 00:03:10 PRE PODNE od [BU] SteXi.ılllı.


Fino je uradjeno,samo mi se ne svidja sto koristis ove staklene stolove to je objekat kroz koji se moze proci i samim tim cini jednim djelom non RP kafic.

Ali sve u svemu 9/10
Respect:мσмαк. ^ [5]. , -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ ,
Maki187 , [BP] HeLoX ba! ^^ , Korda , Accardo , phaenomeN , B1b1


...Neno...

Prolazi,8/10.Mogao si malo manje ovih trosjeda ovako nekako sve "nabudzano". 8)

Citat: ...Neno... poslato Januar 20, 2012, 12:42:13 POSLE PODNE
Prolazi,8/10.Mogao si malo manje ovih trosjeda ovako nekako sve "nabudzano". 8)

Tu se slazem, i ova vrata mi nekako ne stimaju, dodaj nesto oko njih, neki stub, da ne ulaze stakla direktno u njih, inace mapa je odlicna, 9-/10
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Å ta reći? Zbog ovih plastičnih stolova izgleda malo natrpano.. Ali sviÄ'a mi se, 8.5/10  :)

9.5/10 nije lose samo koji su id ovi zidovi ?


Dobro je 8/10

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


Odlicno, jako mi se svidja exterijer, kako izgledaju stakla, taj stil se meni jako svidja, i unutrasnjost uopce nije previse natrpana(po meni), jako dobar odabir objekata, 9/10  ;)

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!