Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

UCP je radio System32 :D
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying link=topic=36508.msg27server uklonjen!#msg27server uklonjen! date=1328019647
UCP je radio System32 :D

odlicno onda je puno sigurnosnih propusta, gledao sam kako taj decko radi, veze s vezom nema... jos je svoj ucp stavljao na samp forum...

na sta su oni spali kad im takvi likovi rade na i oko servera...
Poslednja Izmena: Januar 31, 2012, 15:22:17 POSLE PODNE od Dude

Citat: Dude poslato Januar 31, 2012, 15:18:20 POSLE PODNE
za napraviti ucp ti treba samo malo vremena da naucis php osnove i da imas neke osnove iz html-a i css-a... ne trebas biti neki lumen za to... vidim da sve vise servera na balkanu ima ucp, samo sto ti nije bas pravi ucp vec vise gledaj statse skripta... a ovo s gf-om ce opet biti euforija prvih tjedan dana i onda veliki pad igraca kao i na proslom updateu, puno vike za nista, dzabe im forum korisnici kad vecina njih igra ili na drugim serverima ili ima svoje servere ili uopce ne igraju samp... bolje neka pretvore svoj forum u brbljaonicu...
pricalo se da su platili pravog php programera da se to napravi
koliko sam vidio u opisu, odlicno je, samo ako bude kako su oni sve to napisali bit ce dobro
a ovo sto ti kazes za igrace, upravu si. takpder za i brbljaonicu, u pravu si :D
moj frend svaki cetvrtak mi kaze da ima 500-1000 postova vise
spama ko lud, ne samo on,nego svi :D

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 31, 2012, 15:20:47 POSLE PODNE
UCP je radio System32 :D
no comment

Sergio_Don

Citat: Dude poslato Januar 31, 2012, 15:21:44 POSLE PODNE
Citat: Get busy living or Get busy dying link=topic=36508.msg27server uklonjen!#msg27server uklonjen! date=1328019647
UCP je radio System32 :D

odlicno onda je puno sigurnosnih propusta, gledao sam kako taj decko radi, veze s vezom nema... jos je svoj ucp stavljao na samp forum...

na sta su oni spali kad im takvi likovi rade na i oko servera...
Dude sta ces za  CH napraviti kad ovako mali serveri vec rade "cuda", ti ces morati smisliti nesto jako jako dobro da privuces jos kojih 100 stalnih igraca pa da udjes u top 3 servera u svijetu. Al problem je sta si u sampu dosta ogranicen s mogucnostima, al ja se nadam da ces nesto jako veliko napraviti :)
3.0 modom si me jako zadivio ocekujem isto ako ne i vise za 4.0 :)
Poslednja Izmena: Januar 31, 2012, 15:31:08 POSLE PODNE od eXtrem Don_Sergio

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 31, 2012, 15:20:47 POSLE PODNE
UCP je radio System32 :D

Tocnije Systema su odjebali i njihov jedan admin im je napravio ;)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Januar 31, 2012, 15:30:11 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 31, 2012, 15:21:44 POSLE PODNE
Citat: Get busy living or Get busy dying link=topic=36508.msg27server uklonjen!#msg27server uklonjen! date=1328019647
UCP je radio System32 :D

odlicno onda je puno sigurnosnih propusta, gledao sam kako taj decko radi, veze s vezom nema... jos je svoj ucp stavljao na samp forum...

na sta su oni spali kad im takvi likovi rade na i oko servera...
Dude sta ces za  CH napraviti kad ovako mali serveri vec rade "cuda", ti ces morati smisliti nesto jako jako dobro da privuces jos kojih 100 stalnih igraca pa da udjes u top 3 servera u svijetu. Al problem je sta si u sampu dosta ogranicen s mogucnostima, al ja se nadam da ces nesto jako veliko napraviti :)
3.0 modom si me jako zadivio ocekujem isto ako ne i vise za 4.0 :)

novi mod za ch je u punoj izradi vec neko vrijeme, no isto tako nece niti biti gotov tako brzo...

bit ce ucp ali i acp za admine... bas ucim napredni css za dizajnere da mogu sto bolje dizajnirati...

sto se tice moda, bit ce to nesta dosad nevidjeno na ovim prostorima, sve pravim od nule pa ce zato i trajati dugo razvoj moda... javni beta test ocekujem da cu napraviti za jedno dva mjeseca...
Poslednja Izmena: Januar 31, 2012, 15:35:46 POSLE PODNE od Dude

Citat: Dude poslato Januar 31, 2012, 15:35:02 POSLE PODNE
javni beta test ocekujem da cu napraviti za jedno dva mjeseca...
znaci za cca dva i po'- tri mjeseca novi mod? xD

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 31, 2012, 15:41:48 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 31, 2012, 15:35:02 POSLE PODNE
javni beta test ocekujem da cu napraviti za jedno dva mjeseca...
znaci za cca dva i po'- tri mjeseca novi mod? xD

mozda i vise, sve ovisi o mojem slobodnom vremenu...

UCP nije radio System nemoj se provaljivat,jeste radio ali je htio naplatiti ali gf ne daje nikakve pare i odustali su od tog.
Sada je neki drugi Vozi Misko se zove,ucp je dobro uradjen sto se mene tice i lijepo izgleda.
[/center]

UCP meni izgleda kao svermirska postaja jer još uvijek neznam kako povezati server sa websitom :D ali svaka im čast.

Citat: [LB]Veseli Farmer. poslato Januar 31, 2012, 15:51:20 POSLE PODNE
UCP nije radio System nemoj se provaljivat,jeste radio ali je htio naplatiti ali gf ne daje nikakve pare i odustali su od tog.
Sada je neki drugi Vozi Misko se zove,ucp je dobro uradjen sto se mene tice i lijepo izgleda.
ma nebi oni njemu dali,cuo sam da su PLATILI php programera, a ne neki njihov admin

dzabe tebi ucp i dobar mod kad su im igraci i neki admini prebahati ... a moji su vrsnjaci...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 31, 2012, 16:05:07 POSLE PODNE
Citat: [LB]Veseli Farmer. poslato Januar 31, 2012, 15:51:20 POSLE PODNE
UCP nije radio System nemoj se provaljivat,jeste radio ali je htio naplatiti ali gf ne daje nikakve pare i odustali su od tog.
Sada je neki drugi Vozi Misko se zove,ucp je dobro uradjen sto se mene tice i lijepo izgleda.
ma nebi oni njemu dali,cuo sam da su PLATILI php programera, a ne neki njihov admin

Krivo si cuo.



Dobro dosta sad o Ucp-ima i tako jer ovo se sad pretvara u spam.
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer



Citat: Simeâ,,¢ poslato Januar 31, 2012, 16:37:11 POSLE PODNE
Ima neko neki dobar filmic ?
dosadan si vec...

vec su ti predlozili sta svaki dan spamas za "filmic"
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_