Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Zato jer me živciraju neki članovi kao ti (joxy) koji je napravio 3 4 acc i na spamao se i sada još ima dopuštenje da bude na ovom forumu.



Dobro vi sve znate.

Citat: R3DM4N poslato Januar 30, 2012, 22:04:03 POSLE PODNE
Zato jer me živciraju neki članovi kao ti (joxy) koji je napravio 3 4 acc i na spamao se i sada još ima dopuštenje da bude na ovom forumu.



Dobro vi sve znate.

//krivo sam procito  sry
Poslednja Izmena: Januar 30, 2012, 22:06:20 POSLE PODNE od panameR. or -schatzi
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

J4€k

xD kad sad pogledam unazad tek sad vidim koliko se ljudi zajebalo i mislilo da je ovo  forum nekog servera xD



Citat: R3DM4N poslato Januar 30, 2012, 22:04:03 POSLE PODNE
Zato jer me živciraju neki članovi kao ti (joxy) koji je napravio 3 4 acc i na spamao se i sada još ima dopuštenje da bude na ovom forumu.



Dobro vi sve znate.

Dobro dosta svaÄ'e.




Za to sluze Super Moderatori i Admini da se brinu za takve likove.
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer



Zao me je Dujme sada... sve su mu srusili preko noci... sada 6 igraca online, juce ni 20..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 31, 2012, 13:11:52 POSLE PODNE
Zao me je Dujme sada... sve su mu srusili preko noci... sada 6 igraca online, juce ni 20..

Omg,jesi ti LUD?,pa pada im host zato ni nema igraca, a i kome je stalo do ige kad je za 2-3 dana global restart?
Pogledaj forum 150-250 online uvjek,to ti dokazuje da server nije propao.
[/center]

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 31, 2012, 13:11:52 POSLE PODNE
Zao me je Dujme sada... sve su mu srusili preko noci... sada 6 igraca online, juce ni 20..
Haha, niko ne igra jer je sutra Global restart, nece GF propasti sigurno, cak mislim da ce od sutra biti mnogo vise igraca.

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 31, 2012, 14:01:00 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 31, 2012, 13:11:52 POSLE PODNE
Zao me je Dujme sada... sve su mu srusili preko noci... sada 6 igraca online, juce ni 20..
Haha, niko ne igra jer je sutra Global restart, nece GF propasti sigurno, cak mislim da ce od sutra biti mnogo vise igraca.

Dobro culi smo vec to -.- ^^ ( pogledaj si post iznad )




Hhhh -.- htio se regat preko UCP-a na grforcu i ono napisem ja IC pricu vec jedno 7 redova kad mi pise " Vasa ic prica je prekratka"  , tad naspamam slovo a jedno 6 radova onda mi napise " Napisite nesto vise o vasem liku" e ja sam poludio -.-

Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [TG] P!xel poslato Januar 31, 2012, 14:28:25 POSLE PODNE
Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 31, 2012, 14:01:00 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 31, 2012, 13:11:52 POSLE PODNE
Zao me je Dujme sada... sve su mu srusili preko noci... sada 6 igraca online, juce ni 20..
Haha, niko ne igra jer je sutra Global restart, nece GF propasti sigurno, cak mislim da ce od sutra biti mnogo vise igraca.

Dobro culi smo vec to -.- ^^ ( pogledaj si post iznad )




Hhhh -.- htio se regat preko UCP-a na grforcu i ono napisem ja IC pricu vec jedno 7 redova kad mi pise " Vasa ic prica je prekratka"  , tad naspamam slovo a jedno 6 radova onda mi napise " Napisite nesto vise o vasem liku" e ja sam poludio -.-

ÄŒak i da ti je baza prihvatila, UCP testeri bi ti prijavu odbili :D

Ehej,
Imam jedno pitanje... Da li kada kupim TLD domenu mogu opet otvoriti temu u Server Oglasi ?

Citat: dzonyBRE poslato Januar 31, 2012, 14:57:53 POSLE PODNE
Ehej,
Imam jedno pitanje... Da li kada kupim TLD domenu mogu opet otvoriti temu u Server Oglasi ?

mozes

a za GF, svaka im cast za UCP, platili su pravog PHP programera, nemam zamjerke

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 31, 2012, 14:59:27 POSLE PODNE
Citat: dzonyBRE poslato Januar 31, 2012, 14:57:53 POSLE PODNE
Ehej,
Imam jedno pitanje... Da li kada kupim TLD domenu mogu opet otvoriti temu u Server Oglasi ?

mozes

a za GF, svaka im cast za UCP, platili su pravog PHP programera, nemam zamjerke

za napraviti ucp ti treba samo malo vremena da naucis php osnove i da imas neke osnove iz html-a i css-a... ne trebas biti neki lumen za to... vidim da sve vise servera na balkanu ima ucp, samo sto ti nije bas pravi ucp vec vise gledaj statse skripta... a ovo s gf-om ce opet biti euforija prvih tjedan dana i onda veliki pad igraca kao i na proslom updateu, puno vike za nista, dzabe im forum korisnici kad vecina njih igra ili na drugim serverima ili ima svoje servere ili uopce ne igraju samp... bolje neka pretvore svoj forum u brbljaonicu...