Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Begii

Nisi valjda ban lika ?

BTW. Po tebi sa tim igracima vi bi postali svjetski sampioni a pogledaj malo nas sastav:
Dzeko- Citiyev golgeter, Salihovic - Najbolji Hofenhajmov asistent , Ibisevic - presao u Sttutagrt, Misimovic , Pandza, Muslimovic, Lulic , i ostali .  >:(

ÄŒuj, bili mi dosadni ili ne, koristili ste lasere...

Ja sam iskreno prvi put išao u Srbiju, poznam puno ljudi tamo, našli smo se , sve je bilo dobro do utakmice, lijepi grad, dobri ljudi, al na utakmici...

Ja sam mislio da će me specijalac upucat dok sam počeo vikat Hrvatska dok smo u 1 poluvremnu vodili...

A nemojmo pričati o atmosferi poslije utakmice...

Znam da je sve to radi rata, al ovo je bilo prešlo sve granice...

Vikat kojekakve stvari... Fala Bogu pa nisam zavrÅ¡io meÄ'u ljudima kojima su se sjekire bacale u aute...

No bilo pa prošlo...


PS: Nemojte gaÄ'ati naÅ¡e igrače s bocama... Hvala!!!  :)
Stay hungry, Stay foolish  :)

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 29, 2012, 18:46:57 POSLE PODNE
Nisi valjda ban lika ?


Jok ti si, rekli smo nema svadjanja ;)

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 29, 2012, 18:46:57 POSLE PODNE
BTW. Po tebi sa tim igracima vi bi postali svjetski sampioni a pogledaj malo nas sastav:

To nema nikakve veze, bitno je da se gine za reprezentaciju, i Grcka je 2004. sa potpunim anonimusima osvojila Evropsko Prvenstvo,

realno, dzabe nama Vidic (kapiten Mancester Junajteda), Deki Stankovica (Inter), Krasic (Juventus), Lane Jovanovic (Liverpul pa sada Anderleht), Pantelic (Olimpijakos) i ostali kada ih bas briga za reprezentaciju...

Sasvim je dovoljan ovaj sastav:



Brkic (Siena)
Basta (Udinese), Bane Ivanovic (Celzi), Subotic (Borusia Dortmund), Kolarov (Mancester Siti)
Kacar (Hamburg)
Kuzmanovic (Stuttgart)
Dusan Tadic (Groningen), Filip Djuricic (Herenven), Radovic (Legia),
Danko Lazovic (Zenit, samo ako pristane da se vrati u reprezentaciju)



a ovo drugi tim:



Stojkovic (Partizan)
Ninkov (Tuluz), Bisevac (PSG), Rajkovic (Hamburg), Volkov (Partizan)
Medojevic (Wolfsburg)
Nemanja Matic (Benfika)
Zoran Tosic (CSKA Moskva), Bosko Jankovic (Genova), Nemanja Tomic (PFK) ili Darko Lazovic (CZV)
Lazar Markovic (Partizan), ili Lane Jovanovic (Anderleht)



Dok se Vidic, Krasic, i ostale zvezde ne opamete kako treba da se gine za reprezentaciju ;)

Sa ovim sastavom bismo daleko dogurali ;)
Poslednja Izmena: Januar 29, 2012, 19:00:26 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [UG] Viktor poslato Januar 29, 2012, 18:50:06 POSLE PODNE
ÄŒuj, bili mi dosadni ili ne, koristili ste lasere...

Ja sam iskreno prvi put išao u Srbiju, poznam puno ljudi tamo, našli smo se , sve je bilo dobro do utakmice, lijepi grad, dobri ljudi, al na utakmici...

Ja sam mislio da će me specijalac upucat dok sam počeo vikat Hrvatska dok smo u 1 poluvremnu vodili...

A nemojmo pričati o atmosferi poslije utakmice...

Znam da je sve to radi rata, al ovo je bilo prešlo sve granice...

Vikat kojekakve stvari... Fala Bogu pa nisam zavrÅ¡io meÄ'u ljudima kojima su se sjekire bacale u aute...

No bilo pa prošlo...


PS: Nemojte gaÄ'ati naÅ¡e igrače s bocama... Hvala!!!  :)


Morao si da očekujeÅ¡ takvo negostoprimstvo jer će oni koji mrze uvek postojati. Ako niÅ¡ta bar ste mogli da prisustvujete utakmici za razliku od srpskih navijača prilikom tadaÅ¡njeg prvenstva u Hrvatskoj, kada je čak i naÅ¡a zastava skinuta sa jarbola. Ja se ograÄ'ujem od dalje diskusije u vezi rukometa jer diskusija ne vodi nikuda, a prvenstvo je gotovo.
Poslednja Izmena: Januar 29, 2012, 18:56:31 POSLE PODNE od H8ER







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Citat: ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ poslato Januar 29, 2012, 19:01:09 POSLE PODNE
Slavlje sa sajkacama? , sramota..

Glavno da se sa terena culo zovi,samo zovi..

Bila je dobra utakmica, ali ljepse bi mi bilo da je se u finalu igralo Hrvatska-Spanjolska

Jedino sto mi se ne svida kod cijelog prvenstva je to sto kad god igra Hrvatska,to je za srbe domaca utakmica , zvizdi se himna i navija se protiv hrvatske..

Svaka cast Danci ;)

Ovim postom zavrsavate raspravu i pricu o EP-u jer je zavrseno, svaki naredni komentar bice sankcionisan :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Nakon otključavanja teme :)
unlock - 20:00

edit:: nije mi radila stranica pa je malo kasnilo otključavanje  :D
Poslednja Izmena: Januar 29, 2012, 20:49:37 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 29, 2012, 19:04:15 POSLE PODNE
Nakon otključavanja teme :)
unlock - 20:00

edit:: nije mi radila stranica pa je malo kasnilo otključavanje  :D

Nije ni meni radila stranica... Kome još nije radila stranica?

Izgleda da svima nije radila :p

Da, svima nije radila neko vreme :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

daj ljudi predlozite neki RP server, ali na kom je RP na velikom nivou

Member since: 26.04.2010.

Citat: Yook3R5o5 poslato Januar 29, 2012, 21:14:23 POSLE PODNE
daj ljudi predlozite neki RP server, ali na kom je RP na velikom nivou

Pretrazi malo forum, bilo je dosta/tema pitanja o ovome.. ako trazis balkanski - GeForce :) , a ako hoces strani - Vallhala gaming, Los Santos RolePlay itd...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Yook3R5o5 poslato Januar 29, 2012, 21:14:23 POSLE PODNE
daj ljudi predlozite neki RP server, ali na kom je RP na velikom nivou

Strani
ls-rp,valhalla gaming(LS RP ima bolji ali teza registracija dok valhalla ima dobar rp lagana registracija)
Balkanski: www.geforce-samp.com cekaj global restart za koji dan i imat ce UCP,nece biti botova koji te gaze i rjetko ce ko krsiti pravila.

edIT: Gotti je bio brzi xd
Poslednja Izmena: Januar 29, 2012, 21:16:46 POSLE PODNE od [LB]Veseli Farmer.
[/center]

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 29, 2012, 21:05:17 POSLE PODNE
Da, svima nije radila neko vreme :)
to je bilo do game-hr-a jer su serveri bili u malom odrzavanju...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 29, 2012, 21:29:27 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 29, 2012, 21:05:17 POSLE PODNE
Da, svima nije radila neko vreme :)
to je bilo do game-hr-a jer su serveri bili u malom odrzavanju...

Opet je počelo zaje*avati.. Što je ovo?

Zlatan_Ibrahimovic

E narode ima li ko da igra ivmp rp :D

jer ja bih volio pocet malo to igrati :)