Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja imam poÅ¡tovanja i nikad se nebih ismijavao iz tuÄ'e himne.
Oprosti Gotti, možda si SMOD, ali nemaš nikaku pravdu govoriti da je to normalnlo ("šta si ti očekivao").

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 27, 2012, 20:50:15 POSLE PODNE
Ja imam poÅ¡tovanja i nikad se nebih ismijavao iz tuÄ'e himne.
Oprosti Gotti, možda si SMOD, ali nemaš nikaku pravdu govoriti da je to normalnlo ("šta si ti očekivao").


O boze, to objasni onima koji zvizde a ne meni, pored toga sto Srpski navijaci nisu mogli ni da gledaju prvenstvo u Hrvatskoj skinuta je i srpska zastava okacena gore na plafonu hale, ja ne opravdavam nista od toga ali i sam vidis gde zivimo i nista od toga se nece promeniti u skorijoj buducnosti, nazalost.. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

J4€k

Å¡to ne maknu onaj laser sto golmanu u oci xD sjecam se dok sam ja branio pa meni to neko radio :S
Inace da se pohvalim da sam 2 god bio golman u rukometu i 1 god pivot :D tako sam graÄ'en sto cu ja xD

Citat: Raven poslato Januar 27, 2012, 21:43:09 POSLE PODNE
Å¡to ne maknu onaj laser sto golmanu u oci xD sjecam se dok sam ja branio pa meni to neko radio :S
Inace da se pohvalim da sam 2 god bio golman u rukometu i 1 god pivot :D tako sam graÄ'en sto cu ja xD
laser ko laser a djeca ko djeca(vragovi)  :D
a ja mislio ti balić :/

Tako se to radiii !  8)
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 21:47:11 POSLE PODNE od [CЯP]joXy_

Darkooooooooooooooooooo? Staniiiiiiiiiiić :D

Au, pukli su mi zivci dok sam gledao ovo, u nedelju 3 finala, svaka cast komsijama, odlicna utakmica, moja najbolja rukometna koju sam odgledao u svom zivotu, nadam se da ce fudbalske na kvalifikacijama za svetsko prvenstvo 2014 da budu jos zanimljivije i uzbudljivije :)
Srbija 3:0 Svet
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 21:52:27 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ajajooooooooooooooooooooooooo POBEDAAAAAAAAA


DARKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO STANICCCCCCC

Da je bila utakmica fer bilo bi još uredu ;)
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Možda kažeÅ¡ da je dobra jer su srbi pobijedili.. tekma nije bila za gledanje rukometa nego borilačkih vjeÅ¡tina  :D
btw bolje su odigrali danska i Å¡panjolska barem se imalo Å¡ta vidit  :)

edit:
[RG]Dj.Nik- zabrana pisanja, vidimo mi i manja slova :)
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 21:49:32 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 27, 2012, 21:48:55 POSLE PODNE
edit:
[RG]Dj.Nik- zabrana pisanja, vidimo mi i manja slova :)
Da je neko napisao za Hrvatsku ne bih mu dao zabranu pisanja?



I sta se*ete kako je namesteno? Samo vam je krivo, omg, ko da je bitno.
Sto se mene tice i da je Hrvatska pobedila, bas me briga.

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 27, 2012, 21:51:07 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 27, 2012, 21:48:55 POSLE PODNE
edit:
[RG]Dj.Nik- zabrana pisanja, vidimo mi i manja slova :)
Da je neko napisao za Hrvatsku ne bih mu dao zabranu pisanja?



I sta se*ete kako je namesteno? Samo vam je krivo, omg, ko da je bitno.
Sto se mene tice i da je Hrvatska pobedila, bas me briga.

Normalno da bi dobio, planirao sam mu i ja dati ali pretekao me je Karike, ovde se ne prave razlike po nacionalnosti, ako su politicari i ostali zaostali mi, Administracija ovog foruma barem nismo :)
Ko god pokrene svadju bice banovan.. ovo je samo sportska utakmica..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ajde razmorti ovo i jedva čekam odluku neutralnih analitičara , vidit ćeš koliko će grešaka biti , to je isti par koji nam je sudio protiv Danske i analitičari su uočili 13 grešaka za nas.

Laseri cijelo vrijeme u oči Alilovića i Loserta , kako će ljudi braniti ? Što je tu fer ? Daj ajde molim te više. Prljavo igrajte i gotovo.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

bravo Srbija je odlicno odigrala drugo poluvrijeme...

Cestitke iz Hrvatske ;)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 27, 2012, 21:51:07 POSLE PODNE
I sta se*ete kako je namesteno? Samo vam je krivo, omg, ko da je bitno.
Sto se mene tice i da je Hrvatska pobedila, bas me briga.
da nisam pročito post gottia i ti bi je dobio  :)

a evo ti ovo pročitaj ako već misliš da si pametan
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 27, 2012, 21:52:11 POSLE PODNE
Normalno da bi dobio, planirao sam mu i ja dati ali pretekao me je Karike, ovde se ne prave razlike po nacionalnosti, ako su politicari i ostali zaostali mi, Administracija ovog foruma barem nismo :)
Ko god pokrene svadju bice banovan.. ovo je samo sportska utakmica..


Srbijaaaa,Srbijaaaa... Idemo u finale bre !!! :D