Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 24, 2012, 19:43:46 POSLE PODNE
Dečki, znate možda gdje se može nabaviti VPS Serveri a da im je lokacija u Hrvatskoj ?
Hosting firmama u Hrvatskoj  :D

Sergio_Don

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 24, 2012, 19:43:46 POSLE PODNE
Dečki, znate možda gdje se može nabaviti VPS Serveri a da im je lokacija u Hrvatskoj ?
Ja ti prodajem u srbiji, ping je skoro isti.. Nije sad to neka velika udaljenost

Usred Srbije se čuje HRVATSKAAA!!!
xD

Citat: [TL:RP] R3DM4N poslato Januar 24, 2012, 19:49:14 POSLE PODNE
Usred Srbije se čuje HRVATSKAAA!!!
xD

Hahhaha, jel vas milo ? :D :P
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Januar 24, 2012, 19:48:35 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 24, 2012, 19:43:46 POSLE PODNE
Dečki, znate možda gdje se može nabaviti VPS Serveri a da im je lokacija u Hrvatskoj ?
Ja ti prodajem u srbiji, ping je skoro isti.. Nije sad to neka velika udaljenost
njemu treba 100% zbog cod servera ... jer ti onda igraci preko xfirea vise igraju na HR... mislim Hrvati na Hrvatskim serverima....

Citat: [TL:RP] R3DM4N poslato Januar 24, 2012, 19:49:14 POSLE PODNE
Usred Srbije se čuje HRVATSKAAA!!!
xD

hehehe
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


A jbt osijedio sam 3 puta, prvo u plavo pa u bijelo pa se opet vratio na smeÄ'e  :D
Mislio sam da će nas rasturit al et sreca na kraju ih sjebasmo  :D

Ma samo smo to čekali , poštene suce , svaki put su nas okrali nevjerojatno , vidi se tko je klasa u rukometu. Idemo do finala!
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 24, 2012, 19:49:56 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] R3DM4N poslato Januar 24, 2012, 19:49:14 POSLE PODNE
Usred Srbije se čuje HRVATSKAAA!!!
xD

Hahhaha, jel vas milo ? :D :P
hahahaha...gotti legendo


HRVATSKAAAAAAAAAAAAAAA

to je kad imamo postene sudce, u pocetku je bilo testiranje zivaca

Begii

Finale : Hrvatska - Makedonija :)

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 24, 2012, 19:57:39 POSLE PODNE
Finale : Hrvatska - Makedonija :)
Da,ali kad' Srbija bude igrala bez prve postave a Spanci sa polomljenim nogama ...

Volim kad male zemlje pobjeÄ'uju.. kad igra hrvatska navijam za nju, kad igra srbija navijam za srbiju(ako ćemo već pričat o prvenstvu koje je aktualno).
btw joÅ¡ jedna naznaka za svaÄ'u i dijelim banove  :)

Zlatan_Ibrahimovic

Vozdra narode,nisam ovdje postao odavno xD

Citat: [GN]FЯ3ΛΚ poslato Januar 24, 2012, 20:50:28 POSLE PODNE
Vozdra narode,nisam ovdje postao odavno xD

Sto znaci da moras da postas besmislen post umesto neceg pametnog ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zlatan_Ibrahimovic

Problem je sto ne znam sta cu napisati... xD jer iza mene su sve isto neki postovi :D

Zna li neko neku stratesku dobru igru kao Command and conquer ali da nije bas prejaka preko 512 mb rama xD