Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 24, 2012, 17:23:38 POSLE PODNE
Evo postavi mi postove na -1000000 misliš da meni nešto znači? Došao sam ovdje i da pomognem ljudima kojima je to potrebno , imam nešto znanja i zašto ne bih pomogao ljudima?
Nemam ništa protiv pomaganja, samo nemoj prozivat druge jer imaju pravo da rade šta hoće.

Ne prozivam druge nego ne znam Å¡to je tolika frka oko postova , postovi kao postovi , to je samo brojka , Å¡to se odma svaÄ'aju ljudi oko toga.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Ajde dosta svadje :D

Izvinjavam se unapred ali moram da pokazem kakav sam kralj :D

Dosli neki sa televizije da snimaju rad u ucionici zbog nekog novog zakona koji je donesen evo linka: http://www.youtube.com/watch?v=GDSEbQdUtqY&feature=g-all-u&context=G278a962FAAAAAAAAIAA



Premotajte na 2:01 , ja (ovaj u sivom dzemperu) pokazujem likovima TL:RP test forum tj koja ce tema biti, ako je neko zainteresovan za link neka me PM posto nisam uzeo jos domen, pa jel ima bolje reklame od ove :D
Poslednja Izmena: Januar 24, 2012, 17:46:16 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jesmo rekli da nema YT linkova.. pa trebo si fino pred kamerom izreklamirat TL:RP a ne sakrivat se tamo :D
btw imaš PP

haha..ja mislio je od ampyxa stranica,rekoh nije valjda da i vi koristite ampyx :P

dobra reklama :D

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 24, 2012, 17:50:41 POSLE PODNE
Jesmo rekli da nema YT linkova.. pa trebo si fino pred kamerom izreklamirat TL:RP a ne sakrivat se tamo :D
btw imaš PP

Ma terala me je profesorka da pricam ali nisam hteo, sta sam trebao da izadjem tamo i da kazem "nisam cuo o zakonu cuo sam samo da se otvara novi samp server TL:RP posetite balkan-samp.com za vise informacije" :D :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pa trebo si predstavit server.. ip,forum,ownere i tako to XD
btw da si poceo tako nesto pricat sad vjerovatno nebi postojao ovaj video jer bi ljudi odustali od svega  :D

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 24, 2012, 17:45:12 POSLE PODNE
Ajde dosta svadje :D

Izvinjavam se unapred ali moram da pokazem kakav sam kralj :D

Dosli neki sa televizije da snimaju rad u ucionici zbog nekog novog zakona koji je donesen evo linka: http://www.youtube.com/watch?v=GDSEbQdUtqY&feature=g-all-u&context=G278a962FAAAAAAAAIAA



Premotajte na 2:01 , ja (ovaj u sivom dzemperu) pokazujem likovima TL:RP test forum tj koja ce tema biti, ako je neko zainteresovan za link neka me PM posto nisam uzeo jos domen, pa jel ima bolje reklame od ove :D

Haha, vidi se logo :D


taj thug life ima samo unikatne ideje!
ova je najunikatnija jos se nitko nije reklamiro na TV-u :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 24, 2012, 18:09:55 POSLE PODNE
taj thug life ima samo unikatne ideje!
ova je najunikatnija jos se nitko nije reklamiro na TV-u :D

Hahahha, eto mi smo 1. :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

haha jesu smodovi poceli spamati to nije dobro hahah :P
gotti dobra ti reklama :)

...Neno...

Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Januar 24, 2012, 18:17:29 POSLE PODNE
haha jesu smodovi poceli spamati to nije dobro hahah :P
gotti dobra ti reklama :)
moramo malo i mi,dosta ste vi  :D
bas mu je dobra,jedva da se vidi.. :D 8)

btw sad sam postao pjesnik  :D ;D

Sergio_Don

Citat: ...Neno... poslato Januar 24, 2012, 18:28:56 POSLE PODNE
Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Januar 24, 2012, 18:17:29 POSLE PODNE
haha jesu smodovi poceli spamati to nije dobro hahah :P
gotti dobra ti reklama :)
moramo malo i mi,dosta ste vi  :D
bas mu je dobra,jedva da se vidi.. :D 8)

btw sad sam postao pjesnik  :D ;D
Trebao je postaviti plakate po ucionici :P
Logo i URL koji ce biti hahaha

Dečki, znate možda gdje se može nabaviti VPS Serveri a da im je lokacija u Hrvatskoj ?

Potop francuza! 29-22 ! Vidi se tko je bolji sa poštenim sudcima !
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong