Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 24, 2012, 09:11:39 PRE PODNE
-.-' KLIK

A za sta sluzi PM koj djavo na ovom forumu ?! ZA UKRAS?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 24, 2012, 14:35:13 POSLE PODNE
A za sta sluzi PM koj djavo na ovom forumu ?! ZA UKRAS?
kralju,bitan je post !
onako nebi pokupio.

nego, imate kakvu ideju sta bi mogo napravit za update na serveru?

Begii

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 24, 2012, 15:09:15 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 24, 2012, 14:35:13 POSLE PODNE
A za sta sluzi PM koj djavo na ovom forumu ?! ZA UKRAS?
kralju,bitan je post !
onako nebi pokupio.

nego, imate kakvu ideju sta bi mogo napravit za update na serveru?

Preporucavam ti da se nemjesas ! Ako Gotti oce neka mi da zabranu od 24sata . Ako vam je do toga stalo.

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 24, 2012, 15:09:15 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 24, 2012, 14:35:13 POSLE PODNE
A za sta sluzi PM koj djavo na ovom forumu ?! ZA UKRAS?
kralju,bitan je post !
onako nebi pokupio.

nego, imate kakvu ideju sta bi mogo napravit za update na serveru?
100 puta si vec postavio pitanje "sta bi mogo napravit za uptdate? " i ti govoris nes o spamu kao bitan je post -.-'

ti si ovaj komentar napiso samo da bi dobio 1 post up -.-'

znam da i ovaj moj post nije vazan al brate dosadan si stvarno!

zasto to radis?

zato sto si vidio da clanovi sa vise postova imaju vise ljudi na server?!?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 24, 2012, 15:55:45 POSLE PODNE
Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 24, 2012, 15:09:15 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 24, 2012, 14:35:13 POSLE PODNE
A za sta sluzi PM koj djavo na ovom forumu ?! ZA UKRAS?
kralju,bitan je post !
onako nebi pokupio.

nego, imate kakvu ideju sta bi mogo napravit za update na serveru?

Preporucavam ti da se nemjesas ! Ako Gotti oce neka mi da zabranu od 24sata . Ako vam je do toga stalo.

Necu ti davati zabranu pisanja, ovo ti racunam kao opomenu, koristite i PM malo!

Seagal i Panamer ako cete se svadjati imate PM!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ja ne kužim što ste svi zapeli za postove , ja sam došao na ovaj forum da bi raspravljao o skriptanju i o SA:MP-u , povremeno valja malo popričati o nečeme drugome , ali pola vas je na forumu samo da bi spamalo. Ne znam što ste se uživili u postove kao mala djeca , pola vas ima 1000+ postova od tog 99% postova totalna baljezganja samo da bi se dobio post.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 24, 2012, 16:41:26 POSLE PODNE
Ja ne kužim što ste svi zapeli za postove , ja sam došao na ovaj forum da bi raspravljao o skriptanju i o SA:MP-u , povremeno valja malo popričati o nečeme drugome , ali pola vas je na forumu samo da bi spamalo. Ne znam što ste se uživili u postove kao mala djeca , pola vas ima 1000+ postova od tog 99% postova totalna baljezganja samo da bi se dobio post.
U tu polovicu spadaš i ti.

Ja spamam ? Dokaz ljudske gluposti , pogledaj mi postove i koliko spamam ne potrebnim postovima u ovakvim temama ;)
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 24, 2012, 16:53:30 POSLE PODNE
Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 24, 2012, 16:41:26 POSLE PODNE
Ja ne kužim što ste svi zapeli za postove , ja sam došao na ovaj forum da bi raspravljao o skriptanju i o SA:MP-u , povremeno valja malo popričati o nečeme drugome , ali pola vas je na forumu samo da bi spamalo. Ne znam što ste se uživili u postove kao mala djeca , pola vas ima 1000+ postova od tog 99% postova totalna baljezganja samo da bi se dobio post.
U tu polovicu spadaš i ti.
On?  :o
Ne znam da li si se zabunio ili ne, ali njegovih 99% postova spadaju u Razgovor u vezi PAWN skriptanja.



Upozorenje - dok ste kucali poslat je nov odgovor. Možda ćete želeti da izmenite svoju poruku.
Poslednja Izmena: Januar 24, 2012, 17:05:48 POSLE PODNE od [CЯP]joXy_

Od kojih je 98% pisanje glu.posti kao što ih piše i ovdje a pametuje i izdvaja ostale koji su bar 3x pametniji od njega.

Pametovao sam s pravom , nemoj mi se javljati molim te , vidim koliko se javljaš tamo , a i koliko mi se ljudi zahvaljuje što sam im pomogao , u svakoj temi pomognem , čak ako treba napraviti cijeli kod , molim te ne pričaj gluposti jel uopće ti tvrdnja ne stoji.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 24, 2012, 17:10:03 POSLE PODNE
Pametovao sam s pravom , nemoj mi se javljati molim te , vidim koliko se javljaš tamo , a i koliko mi se ljudi zahvaljuje što sam im pomogao , u svakoj temi pomognem , čak ako treba napraviti cijeli kod , molim te ne pričaj [cenzura]osti jel uopće ti tvrdnja ne stoji.
Ja sam više puta pomogao preko privatnih poruka nego što ti imaš postova.
Sad gledam 2 teme u kojima ti pišeš i tražiš non-stop neki kod,komandu,dio skripte(ukupno 3-4 posta po temi) a onda kažeš kako nisi razumio pitanje rofl: da ti lakše objasnim skupljaš postove a prozivaš one koji su bolji od tebe pa ti razmisli malo šta radiš i kako radiš!

Pa naravno da ću tražiti komandu , jesam ja slučajno došao ovamo iz Astro Show-a i znam kako mu ide koda? Ajde molim te stvarno baljezgaš.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 24, 2012, 17:16:12 POSLE PODNE
Pa naravno da ću tražiti komandu , jesam ja slučajno došao ovamo iz Astro Show-a i znam kako mu ide koda? Ajde molim te stvarno baljezgaš.
Problem je u tome što ti tražiš uvijek nešto drugo a jedini pravi razlog je taj post.. evo baš pratim temu gdje si dobio nakon neumjerenog spama i cijelu komandu pa da vidim oćeš li riješit!

Evo postavi mi postove na -1000000 misliš da meni nešto znači? Došao sam ovdje i da pomognem ljudima kojima je to potrebno , imam nešto znanja i zašto ne bih pomogao ljudima?
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong