Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

to što si postavio trebao si u quote tag jer text nije tvoj, i prije je bilo govora o vome u GR-u ali su postovi pobrsani, tako ne znam šta sada izvodiš sa time.....
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

3. Svetski rat - Anonymous vs FBI & SOPA  :D

E ljudi pomozite neradi mi mis ingame u menu-u ide al neradi lijevi klik a dok udem onda niti nemogu pomicat,sta nevalja u igri ?
Joystick nije stavljen to sam sve provjerio.

Paco

Budale ovi amerikanci ajmo mi sebi skinit sto nam treba to cese  izgleda pocet prodavat pa cemo milioneri postat xD  :o :o

Begii

Pa samo predjes preko onoga sto oces kliknuti i stisnes enter, i meni je bilo tako i rijesio sam tako sto sam smanjio rezoluciu na najmanje. Pokusaj pa mi javi radi li ?

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 20, 2012, 18:39:48 POSLE PODNE
Pa samo predjes preko onoga sto oces kliknuti i stisnes enter, i meni je bilo tako i rijesio sam tako sto sam smanjio rezoluciu na najmanje. Pokusaj pa mi javi radi li ?
Restarto sam komp i radi  :D

...Neno...

Nmg vjerovat kako je svijet napunjen botovima,sad gledam na CH forumu u taksi boardu lik otvorio temu "RIP Mate Stojic" (moj dobar prijatelj) i bas sad gledam jbt reko sta je sad bilo,govore da je poginuo u prometnoj nesreci kad lik posta slike sa FB-a covjek ziv i zdrav k'o niko... :-X

Citat: ...Neno... poslato Januar 20, 2012, 19:23:34 POSLE PODNE
Nmg vjerovat kako je svijet napunjen botovima,sad gledam na CH forumu u taksi boardu lik otvorio temu "RIP Mate Stojic" (moj dobar prijatelj) i bas sad gledam jbt reko sta je sad bilo,govore da je poginuo u prometnoj nesreci kad lik posta slike sa FB-a covjek ziv i zdrav k'o niko... :-X

Haha, retard neki video sam. Dobio je on ban i na forumu i na serveru 4ever :D

ooo djeste momci sto se cini eo ja usao malo posle vise od pola godine bukvalno.. stariji sam clan :D Neno, pravis li jos seksi mape? :-\

Ako netko zeli vidjet moj Cromafia mod nek se spoji na hamachi (uzeo sa sticka nisam ga gledo od 6 mjeseca.)
Network ID:CroatianMafiaRP
Pass:bzvz

a ovo je valjda ip : 5.229.169.5

Skripta ima barem 5 bugova ak ima ko volje trazit moze mi na pm poslat ako je otkrio.
Rokajte se ubijajte sta ocete xD

samo da pitam jel zauzeto ime Royal Gaming

Sergio_Don

Oce neko otvarati Balkan Upload?
Pa da zasluzimo 500milijona $ i onda se nauzivamo, i neka nas poslije onda slobodno zatvore
Poslednja Izmena: Januar 20, 2012, 21:30:54 POSLE PODNE od eXtrem Don_Sergio

Paco

Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Januar 20, 2012, 21:27:34 POSLE PODNE
Oce neko otvarati Balkan Upload?
Pa da zasluzimo 500milijona $ i onda se nauzivamo, i neka nas poslije onda slobodno zatvore

kupi domenu i sve je dobro  ???

Sergio_Don

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 20, 2012, 21:32:17 POSLE PODNE
Citat: eXtrem Don_Sergio poslato Januar 20, 2012, 21:27:34 POSLE PODNE
Oce neko otvarati Balkan Upload?
Pa da zasluzimo 500milijona $ i onda se nauzivamo, i neka nas poslije onda slobodno zatvore

kupi domenu i sve je dobro  ???
Pa sve je vec tu :P

Paco

Mogu ti i ja pomoc ako treba ako imas host i domenu  :-\